Қала әкімінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 5 "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы әкімінің 2025 жылғы 9 шілдедегі № 3 шешімі
Қала әкімі ШЕШТІ:
1. Қала әкімінің "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6372 болып тіркелген), (қала әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 5 шешімімен енгізілген өзгерістермен), келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшаға сәйкес, көрсетілген шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м. а. Б. Бапышев
Қала әкімінің
2025 жылғы "09" шілдедегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Семей қаласы әкімінің
2019 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 5 шешімімен
бекітілген
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Холодный ключ кентінің барлық тұрғын үйлері, Шульбинский жол үсті көшесінің барлық тұрғын үйлері, Лениногорская көшесінің барлық тұрғын үйлері, екі жағы, Абыралы, Айнабұлақ, Овражная, Поворотная көшелері бойындағы тұрғын үйлерді қоса алғанда.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Лебаев көшесі, 45 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 1 Лесотарная көшесі, 1-ден 29-үйлерге дейін, 2 Лесотарная көшесі, 1-ден 25-үйлерге дейін, Нижне-Ключевая көшесі, 1-ден 25-үйлерге дейін, Верхне-Ключевая көшесі, 1-ден 7-үйлерге дейін, 1 Жоламан көшесі, 1-ден 59-үйлерге дейін, 2 Жоламан көшесі, 1-ден 64-үйлерге дейін, 3 Жоламан көшесі, 1-ден 55-үйлерге дейін, 4 Жоламан көшесі, 1-ден 76-үйлерге дейін, 5 Жоламан көшесі, 1-ден 25-үйлерге дейін, 6 Жоламан көшесі, 1-ден 27-үйлерге дейін, 7 Жоламан көшесі, 1-ден 22-үйлерге дейін, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульбинская көшесі, 1-ден 24-үйлерге дейін, Карагандинская көшесі, 1-ден 59-үйлерге дейін, Бухтарминская көшесі, 1-ден 33-үйлерге дейін, Убинская көшесі, 1-ден 11-үйлерге дейін, Георгиевская көшесі, 1-ден 33-үйлерге дейін, 7 Кирпичный тұйық көшесі, 1-ден 53-үйлерге дейін, 8 Кирпичный тұйық көшесі, 1-ден 31-үйлерге дейін, 666 Километр көшесі.
№ 3 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города от 10 декабря 2019 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей"
Решение акима города Семей области Абай от 9 июля 2025 года № 3
Аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города "Об образовании избирательных участков на территории города Семей" от 10 декабря 2019 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6372), (с изменениями, внесенными решением акима города от 21 июня 2024 года № 5), следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима города Б. Бапышев
Приложение
к решению акима города
от "09" июля 2025 года
№ 3
Утверждено решением
акима города Семей
от 10 декабря 2019 года
№ 5
Избирательный участок № 1
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Холодный ключ, улица Школьная, 42, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома поселка Холодный ключ, включая все жилые дома по улице заезд Шульбинский, все жилые дома по улице Лениногорская, обе стороны, включая жилые дома по ул. Абралинская, ул. Айнабулакская, ул. Овражная, ул. Поворотная.
Избирательный участок № 2
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Лебаева, 45 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, улица 1 Лесотарная, дома с 1 по 29, улица 2 Лесотарная, дома с 1 по 25, улица Нижне - Ключевая, дома с 1 по 25, улица Верхне - Ключевая, дома с 1 по 7, улица 1 Жоламановка, дома с 1 по 59, улица 2 Жоламановка, дома с 1 по 64, улица 3 Жоламановка, дома с 1 по 55, улица 4 Жоламановка, дома с 1 по 76, улица 5 Жоламановка, дома с 1 по 25, улица 6 Жоламановка, дома с 1 по 27, улица 7 Жоламановка, дома с 1 по 22, база мясокомбината, улица Рехтика, улица Шульбинская, дома с 1 по 24, дома с 1 по 59, улица Бухтарминская, дома с 1 по 33, улица Убинская, дома с 1 по 11, улица Георгиевская, дома с 1 по 33, переулок 7 Кирпичный, дома с 1 по 53, переулок 8 Кирпичный, дома с 1 по 31, улица 666 Километр.
Избирательный участок № 3

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Марат Лебаев көшесі, 45 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Марат Лебаев көшесінен бастап, Алматы - Семей бас теміржол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, 1 Кирпичный тұйық көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді қоса алғанда 1-ден 34-үйлерге дейін, 2 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-ден 55-үйлерге дейін, 3 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-тен 44-үйлерге дейін, 4 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-ден 75-үйлерге дейін, 5 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-тен 135-үйлерге дейін, 6 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-ден 66 а -үйлерге дейін, 9 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-ден 55-үйлерге дейін, 10 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-ден 52-үйлерге дейін, Кирпичный зауыты көшесі, 19-дан 50-үйлерге дейін, 2 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 2-ден 10-үйлерге дейін, 3 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 3-тен 44-үйлерге дейін, Марат Лебаев көшесіне шығатын, Марат Лебаев көшесіндегі 1-ден 51-үйлерге дейін, Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін, Изопром көшесі бойындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылы, 85, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылынан бастап, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Баян Байғожина көшесіне дейін, Баян Байғожина көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Титов көшесіне дейін, Титов көшесімен, Титов көшесіндегі 144, 146, 148, 159-үйлерге дейін және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11- үйлерді қосқанда, Кабельный тұйық көшесіне дейін, Кабельный тұйық көшесінің тақ жағынан Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылының тақ жағынан теміржол өткеліне дейін, бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Титов көшесі, 138, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 41 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесінің жұп жағынан, Титов көшесі, 155 а бойынша "Транспорт" өндірістік бірлестігінің жатақханасын қосқанда, Баян Байғожина көшесіне дейін, Баян Байғожина көшесімен, Титов көшесіндегі 144, 146, 148, 159-үйлерге дейін және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11-үйлерге дейінді қоспағанда, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан Титов көшесіне дейін, 1 Околоток көшесіндегі 2 пәтерлі тұрғын үйді қосқанда.
№ 6 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Лебаева, 45 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Марата Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по переулку 1 Кирпичный, дома с 1 по 34, переулку 2 Кирпичный, дома с 1 по 55, переулку 3 Кирпичный, дома с 3 по 44, переулку 4 Кирпичный, дома с 1 по 75, переулку 5 Кирпичный, дома с 3 по 135, переулку 6 Кирпичный, дома с 1 по 66 а, переулку 9 Кирпичный, дома с 1 по 55, переулку 10-й Кирпичный, дома с 1 по 52, улица Кирпичный завод, дома с 19 по 50, по улице 2 Кирпичный тупик, дома со 2 по 10, по улице 3 Кирпичный тупик, дома с 3 по 44, с выходом на улицу Марата Лебаева, по улице Марата Лебаева, дома с 1 по 51, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, все жилые дома вдоль улицы Изопром.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Ауэзова, 85, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Мухтара Ауэзова вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Баян Байғожиной, включая жилые дома по улице Баян Байғожиной до улицы Титова, по улице Титова, включая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до переулка Кабельный, по переулку Кабельный с нечетной стороны, до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова с нечетной стороны, до железнодорожного переезда, исключая два общежития бывшего СПТУ - 6.
Избирательный участок № 5
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Титова, 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 41" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Сорокина по улице Титова с четной стороны, включая жилой дом по улице Титова, 155 а, до улицы Баян Байғожиной, по улице Баян Байғожиной, исключая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина с нечетной стороны, до улицы Титова, включая 2-х квартирный жилой дом по улице 1 Околоток.
Избирательный участок № 6

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылы, 112, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Мектеп жанындағы интернаты бар № 42 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Мұқтар Әуезов даңғылындағы 98-дан 114 а үйлерге дейін, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің тақ жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 15, 15 а үйлер, Мұқтар Әуезов даңғылына дейін, Болашақ және Келешек даңғылдарының жеке меншік секторын қосқанда.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Юность көшесі, 80, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Юность тұрғын ауданы, 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлерге дейін, Юность ықшам ауданының 3-үйі мен 1/1 жатақханасын қосқанда.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Юность көшесі, 80, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Юность ықшам ауданы, 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлерге дейін, Юность ықшам ауданының 4/3-үйі мен 1/2 жатақханасын қосқанда.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Парковая көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының "Геодезия, картография және құрылыс жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, автоколонна аумағынан бастап, құрылыс колледжінің ғимаратын, Юность көшесіндегі 10/1-үй, Селевин көшесіндегі 37, 39, 41, 43-үйлерді қоспағанда, Аягөз көшесіндегі теміржол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорт көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді қоса алғанда, 6 - 180 үйлерге дейін, әуе кәсіпорнының және Жас Алаш көшелерінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Парковая көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының "Геодезия, картография және құрылыс жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап автоколонна бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 дейінгі үйлерді қосқанда, Юность көшесіне дейін, Юность көшесімен, Юность ықшам ауданының 1, 2-үйлерін қосқанда, Юность ықшам ауданына дейін, Юность ықшам ауданының 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61-тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін, Юность көшесіндегі 10/1-үйді қосқанда.
№ 11 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Ауэзова, 112, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 42 с пришкольным интернатом" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина по проспекту Мухтара Ауэзова, дома с 98 по 114 а, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Заезд Уральский, по улице Заезд Уральский с нечетной стороны до улицы Селевина, по улице Селевина дома 15, 15 а, до проспекта Мухтара Ауэзова, включая все жилые дома по переулку Болашак и все жилые дома по переулку Келешек.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Юность, 80, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, улица Юность дома 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79, включая дом 3 и общежитие 1/1 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 8
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Юность, 80, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, улица Юность, дома 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73, включая дом 4/3 и общежитие 1/2 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Парковая, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж геодезии, картографии и строительства" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от территории автоколонны, исключая здание колледжа строительства, дом 10/1 по улице Юность, дома 37, 39, 41, 43 по улице Селевина, вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6 - 180, жилые дома авиапредприятия и улицы Жас Алаш.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Парковая, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж геодезии, картографии и строительства" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от здания колледжа строительства вдоль автоколонны до улицы Селевина, по улице Селевина, включая дома 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, до улицы Юность, по улице Юность, включая дома 1, 2 микрорайона Юность, до улицы Юность, включая жилые дома 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61 по улице Юность, до здания колледжа строительства, включая дом 10/1 по улице Юность.
Избирательный участок № 11

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ұшақтар ықшамауданы, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Рыков көшесінің тақ жағынан Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің жұп жағынан Волгоградская көшесіне дейін, Волгоградская көшесімен, 4-тен 27-ге дейін Юность тұйық көшелерінің үйлерін қоса алғанда, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен Рыков көшесіне дейін.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесі, 48, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесінен бастап, Янушкевич көшесінің жұп жағынан, Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Адольф Янушкевич көшесіне дейін, 18 Подстанция көшесінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесі, 48, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Адольф Янушкевич көшесінен бастап Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің тақ жағынан Волгоградская көшесіне дейін, Волгоградская көшесімен Комсомольский кентінің шетіне дейін, Комсомольский кентінің шетімен Семей - Знаменка тас жолына дейін, Семей - Знаменка тас жолы бойымен Адольф Янушкевич көшесіне дейін, Адольф Янушкевич көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 24, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан, Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіндегі 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерге дейінді қоспағанда, Автодорожная көшесіне дейін, Титов көшесіндегі 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128-үйлерге дейін, Селевин көшесіндегі 31, 33-үйлерге дейін, Сорокин көшесіндегі 50-үйді қосқанда.
№ 15 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон Ушактар, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина, по улице Рыкова с нечетной стороны до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской с нечетной стороны до улицы Дружбы, по улице Дружбы с четной стороны до улицы Волгоградской, по улице Волгоградской, включая все жилые дома по переулкам Юность с 4 по 27 до улицы Селевина, по улице Селевина до улицы Рыкова.
Избирательный участок № 12
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Молодогвардейская, 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Молодогвардейской по улице Адольфа Янушкевича с четной стороны, до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской с четной стороны, до улицы Адольфа Янушкевича, включая жилые дома улицы 18 Подстанция.
Избирательный участок № 13
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Молодогвардейская, 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Адольфа Янушкевича по улице Молодогвардейской с четной стороны до улицы Дружбы, по улице Дружбы с нечетной стороны до улицы Волгоградской, по улице Волгоградской до окраины поселка Комсомольский, вдоль окраины поселка Комсомольский до трассы Семей - Знаменка, вдоль трассы Семей - Знаменка до улицы Адольфа Янушкевича, по улице Адольфа Янушкевича с нечетной стороны до улицы Молодогвардейской.
Избирательный участок № 14
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина по улице Автодорожной с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской с нечетной стороны, до улицы Рыкова, по улице Рыкова с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина с четной стороны, исключая дома 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Селевина, до улицы Автодорожной, включая дома 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 по улице Титова, дома 31, 33 по улице Селевина, дом 50 по улице Сорокина.
Избирательный участок № 15

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 24, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесінің тақ жағынан, одан әрі Кешірім Бозтаев көшесімен, Кустанайская көшесіндегі 79-үйге дейін, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесіндегі 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерге дейінді қосқанда, Титов көшесіне дейін.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 67, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Тарбағатай көшесінен бастап, Жібек жолы көшесіндегі 26-дан 54-ке дейін жұп санды үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-ден 6-ға дейін жұп санды үйлер, Ахмет Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерге дейінді қоспағанда, Ахмет Байтұрсынов тұйық көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің жұп жағынан, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылының тақ жағынан, Мұхтар Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерге дейінді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 46 және Лұқпан Өтепбаев көшесіндегі 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 67 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесіндегі 33-ден 69-үйлерге дейін, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-ден 9- тақ санды үйлер, Ахмет Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерге дейінді қосқанда, Ахмет Байтұрсынов тұйық көшесінің тақ жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылының тақ жағынан, Мұхтар Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерге дейінді қосқанда, теміржол өткеліне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 18 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Сорокина, по улице Титова с нечетной стороны, далее по улице Кешрима Бозтаева, до дома 79 по улице Кустанайской, исключая дом 79 по улице Кустанайской, до улицы Тарбагатайской, включая дом 61 по улице Тарбагатайской до улицы заезд Уральский, по улице заезд Уральский с четной стороны, до улицы Сорокина, включая дома 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Сорокина, до улицы Титова.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ахмета Байтурсынова, 67, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Тарбагатайской, по улице Жібек жолы четные дома с 26 по 54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной четные дома со 2 по 6, до улицы Ахмета Байтурсынова, исключая дома 12, 14 по улице Селевина, по улице Ахмета Байтурсынова с четной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина с четной стороны, до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова с нечетной стороны, исключая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Мухтара Ауэзова, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской с нечетной стороны, до улицы Жібек жолы, исключая жилые дома 46 по улице Ахмета Байтурсынова и 50, 50 б, 50 в, по улице Лукпана Утепбаева.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ахмета Байтурсынова, 67 а, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская школа искусств" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской с нечетной стороны, до улицы Жібек жолы, по улице Жібек жолы, дома с 33 по 69, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной нечетные дома с 1 по 9, до улицы Ахмета Байтурсынова, включая дома 12, 14 по улице Селевина, по улице Ахмета Байтурсынова с нечетной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина с нечетной стороны до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова с нечетной стороны, включая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Мухтара Ауэзова, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 18

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 12 "Б", "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының № 2 корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Безымянная көшесінен бастап, Берел көшесімен, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерге дейінді қоспағанда, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылының жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 16, 18, 20, 22 - жұп санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан, 21, 23, 27-үйлерге дейін, Берел көшесіне дейін, 410 кварталдың барлық үйлерін, Лермонтов көшесінің 54, 60, 60-1, 62, 64-үйлерге дейінін қосқанда.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Тарбағатай көшесі, 18, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 50 жалпы орта білім беретін IT – мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5 - 25 тақ санды үйлер, 15-ықшам ауданның 18-тұрғын үйін қоса алғанда, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылымен, 15-ықшам ауданның 15, 27 в тұрғын үйлерін қоса алғанда, Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынов көшесімен, Тарбағатай көшесіне дейін, Лұқпан Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4 - 20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 38, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы көпбейінді № 5 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Берел көшесінің екі жағы, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 75 және Кустанайская көшесіндегі 77, 79-үйлерге дейінді, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерге дейінді қосқанда, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылынан бастап, Лермонтов көшесімен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 46-тұрғын үйді қосқанда, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31- тақ санды үйлер, Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесімен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 42, 44- жұп санды үйлер, 31 б тақ санды тұрғын үйді қосқанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41- тақ санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 61 а тұрғын үйді, Мұхтар Әуезов даңғылы, 42, Лермонтов көшесі, 54 бойынша екі тұрғын үйді және Безымянная көшесіндегі 2 және 4-тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 21 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 12 б, здание корпуса № 2 коммунального государственного казенного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Безымянной по улице Берел, исключая дома 49, 59 по улице Берел до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина четные дома 12, 16, 18, 20, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной с нечетной стороны, дома 21, 23, 27, до улицы Берел, включая все дома 410-го квартала, улицы Лермонтова, дома 54, 60, 60-1, 62, 64.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Тарбагатайская, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная IT школа - лицей № 50" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Театральной нечетные дома с 5 по 25, включая жилой дом 18 Микрорайона 15-го микрорайона до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова, включая жилые дома 15, 27 в Микрорайона 15-го микрорайона, до улицы Ахмета Байтурсынова, по улице Ахмета Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50 б, 50 в, по улице Лукпана Утепбаева, по улице Тарбагатайской четные дома с 4 по 20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байтурсынова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 имени Шакарима" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Берел, обе стороны, включая дома 75 по улице Кешрима Бозтаева и 77, 79 по улице Кустанайской, дома 49, 59, по улице Берел, до проспекта Мухтара Ауэзова, от проспекта Мухтара Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Ахмета Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Ахмета Байтурсынова, по улице Ахмета Байтурсынова нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской четные дома 42, 44, включая нечетный жилой дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по улице Безымянной с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилой дом 61 а по улице Кеширима Бозтаева, два жилых дома по проспекту Мухтара Ауэзова, 42 и по улице Лермонтова, 54, жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 21

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 38, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы көпбейінді № 5 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Иртышская көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қоспағанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесінен бастап Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесінің тақ жағынан, 31 б үйді қоспағанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2 а, 4, 6- жұп санды үйлер, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 38-тұрғын үйді қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, 15-ықшам ауданның 18-тұрғын үйін қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Иртышская көшесіне дейін.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылы, 17, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 27 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 59, 61 а тұрғын үйлер, Островский көшесіндегі 5 а, 5 б, 8, 10, 12-тұрғын үйлер, Узбекская көшесіндегі 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б тұрғын үйлер, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерге дейін Жаңасемей көшесіндегі 31 е үйді қосқанда.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Лұқпан Өтепбаев көшесі, 37 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылынан бастап, Первомайская көшесіндегі 37 а - 39 тақ санды үйлер, Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынов көшесімен, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйлерге дейінді қоспағанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Лұқпан Өтепбаев көшесіне дейін, Лұқпан Өтепбаев көшесі, 4-тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-19 тақ санды үйлер, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіне дейін, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіндегі 11, 35, 41, 43- тақ санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағынан, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіндегі 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын, Затаевич көшесі, 31- тұрғын үйді қоспағанда, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 24 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ахмета Байтурсынова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 имени Шакарима" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Иртышской нечетные дома с 3 по 13, исключая жилой дом по улице Кеширима Бозтаева, 17, до улицы Победы, от улицы Победы до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской по нечетной стороне, исключая дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2 а, 4, 6, включая жилой дом 38 по улице Ахмета Байтурсынова до берега реки Иртыш, исключая жилой дом 18 15-го микрорайона, вдоль берега реки Иртыш до улицы Иртышской.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Мухтара Ауэзова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 27" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилые дома 59, 61 а, по улице Кеширима Бозтаева, жилые дома 5 а, 5 б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б, по улице Узбекской, дома 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж, по улице Кеширима Бозтаева, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной, дом 31 е по улице Жанасемейской.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Лукпана Утепбаева, 37 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Мухтара Ауэзова по улице Первомайской нечетные дома с 37 а по 39, до улицы Ахмета Байтурсынова, по улице Ахмета Байтурсынова, исключая дома 1 а, по улице Ахмета Байтурсынова и 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Лукпана Утепбаева, включая жилой дом по улице Лукпана Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы четные дома с 4 по 14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской нечетные дома с 9 по 19, до улицы Кемпирбая Богембайулы, по улице Кемпирбая Богембайулы нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Кемпирбая Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 24

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 15-ықшам аудан, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесі, 38 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұхтар Әуезов даңғылынан бастап, Әріп Тәңірбергенов көшесімен, Әріп Тәңірбергенов көшесі, 25 және Мұхтар Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйлерді қоспағанда, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіне дейін, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесі, 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қосқанда, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Мұхтар Әуезов даңғылымен, 37-үйді қосқанда, Әріп Тәңірбергенов көшесіне дейін.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Затаевич көшесі, 4, Абай облысы білім басқармасының "IT және жаңа технологиялар жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының корпусы.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесімен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынов көшесімен, Ахмет Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйді қоса алғанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Лұқпан Өтепбаев көшесіне дейін, Лұқпан Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 16, 18, 20-үйлерге дейін, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қоса алғанда, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Заря көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының "Геодезия, картография және құрылыс жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16-жұп санды үйлер, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіне дейін, Кемпірбай Бөгембайұлы көшесіндегі 21 - 25 тақ санды үйлер, Әріп Тәңірбергенов көшесіне дейін, Әріп Тәңірбергенов көшесімен, Мұхтар Әуезов даңғылына дейін, Әріп Тәңірбергенов көшесі, 25 және Мұхтар Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйді қоса алғанда, Мұхтар Әуезов даңғылындағы 4, 4 а жұп санды үйлер Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24 а, 28, 28 б жұп санды үйлер, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 30 а үй, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жәнібек Кәрменов көшесі, 11 в, Абай облысы білім басқармасының "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон 15 микрорайон, улица Богембайулы, 38 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 7" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Мухтара Ауэзова по улице Арипа Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Арипа Танирбергенова, 25 и проспекту Мухтара Ауэзова, 3, до улицы Кемпирбая Богембайулы, по улице Кемпирбая Богембайулы четные дома с 30 по 38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Кемпирбая Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Александра Затаевича, 31, до проспекта Мухтара Ауэзова, по проспекту Мухтара Ауэзова, включая дом 37, до улицы Арипа Танирбергенова.
Избирательный участок № 25
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Затаевича, 4, здание корпуса коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж IT и новых технологий" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской до улицы Ахмета Байтурсынова, по улице Ахмета Байтурсынова, включая дом 1 а по улице Ахмета Байтурсынова и дом 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Лукпана Утепбаева, по улице Лукпана Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 16, 18, 20, включая жилой дом по улице Кеширима Бозтаева, 17, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Заря, 42, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж геодезии, картографии и строительства" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Первомайской четные дома 14, 16, до улицы Кемпирбая Богембайулы, по улице Кемпирбая Богембайулы нечетные дома с 21 по 25, до улицы Арипа Танирбергенова, по улице Арипа Танирбергенова до проспекта Мухтара Ауэзова, включая жилой дом по улице Арипа Танирбергенова, 25 и проспекту Мухтара Ауэзова, 3, по проспекту Мухтара Ауэзова четные дома 4, 4 а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской четные дома 24 а, 28, 28 б, дом 30 а, по улице Кеширима Бозтаева, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жанибека Карменова, 11 в, здание коммунального государственного казенного предприятия "Геологоразведочный колледж" управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Первомайская көшесінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерге дейінді қоспағанда, Первомайская көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жәнібек Кәрменов көшесі, 11 в, Абай облысы білім басқармасының "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Тұрар Рысқұлов көшесінен бастап, Қашаубаев көшесінің тақ жағынан Жәнібек Кәрменов көшесіне дейін, Жәнібек Кәрменов көшесінің жұп жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің жұп жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерге дейінді қосқанда, Тұрар Рысқұлов көшесінің екі жағы, Әмре Қашаубаев көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесінің жұп жағынан үйлерді қосқанда, Глинки көшесіне дейін.
№ 29 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Докучаев көшесі, 57, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Жәнібек Кәрменов көшесіне дейін, Жәнібек Кәрменов көшесінің тақ жағынан, Әміре Қашаубаев көшесіне дейін, Әміре Қашаубаев көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Әміре Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерге дейін, Жәнібек Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қосқанда, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жәнібек Кәрменов көшесі, 47 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Тұрар Рысқұлов көшесінен бастап, Спартак көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80-үйлерге дейінді қоспағанда, 2 Школьная көшесіне дейін, Қарқаралы көшесіндегі 22, 24-үйлерге дейінді, Народная көшесіндегі 68, 70-үйлерге дейінді, Турксибская көшесіндегі 79, 85-үйлерге дейінді қосқанда, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Әміре Қашаубаев көшесіне дейін, Әміре Қашаубаев көшесінің жұп жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін, Кешірім Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Әміре Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерге дейін, Жәнібек Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қоспағанда, Тұрар Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 31 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улице Автодорожной с нечетной стороны, до улицы Турара Рыскулова, по улице Турара Рыскулова с нечетной стороны, до улицы Первомайской, исключая дома по улице Турара Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Первомайской с нечетной стороны, до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Карменова, 11 в, здание коммунального государственного казенного предприятия "Геологоразведочный колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Турара Рыскулова по улице Амре Кашаубаева с нечетной стороны, до улицы Жанибека Карменова, по улице Жанибека Карменова с четной стороны, до улицы 2 Школьной, по улице 2 Школьной с нечетной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова с четной стороны, до улицы Первомайской, по улице Первомайской с четной стороны, до улицы Турара Рыскулова, включая дома Турара Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Турара Рыскулова обе стороны, до улицы Амре Кашаубаева, включая дома по улице Турара Рыскулова с четной стороны, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 29
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Докучаева, 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской с четной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова с нечетной стороны, до улицы 2 Школьная, по улице 2 Школьной с четной стороны, до улицы Жанибека Карменова, по улице Жанибека Карменова с нечетной стороны, до улицы Амре Кашаубаева, по улице Амре Кашаубаева с нечетной стороны, до улицы 2 Школьной, включая дом 1 б, по улице Кеширима Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Амре Кашаубаева, дом 53, по улице Жанибека Карменова, по улице 2 Школьной с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жанибека Карменова, 47 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Турара Рыскулова, по улице Спартака с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева с четной стороны, до улицы Турксибской, исключая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, включая дома 22, 24 по улице Каркаралинской, дома 68, 70 по улице Народной, дома 79, 85 по улице Турксибской, по улице 2 Школьной с четной стороны, до улицы Амре Кашаубаева, по улице Амре Кашаубаева с четной стороны, до улицы Турара Рыскулова, исключая дом 1 б, по улице Кеширима Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Амре Кашаубаева, дом 53, по улице Жанибека Карменова, по улице Турара Рыскулова с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 31

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Глинки көшесі, 20, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесінің жұп жағынан, Жәнібек Кәрменов көшесіне дейін, Жәнібек Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерге дейінді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесімен Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 1-5 а, 1 а үйлерді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен теміржол желісіне дейін.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Глинки көшесі, 20 а, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 1 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Тұрсынғазы Рахимов көшесінен бастап, Галето көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 41-57 үйлер, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, үйлерді қосқанда, Тұрсынғазы Рахимов көшесіне дейін, Тұрсынғазы Рахимов көшесінің жұп жағынан, Галето көшесіне дейін, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 2, 2 а жатақханаларын қосқанда.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 4, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 9 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жәнібек Кәрменов көшесінен бастап, Глинки көшесінің жұп жағынан, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а үйлерді қоспағанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Би Боранбай көшесіне дейін, Синицын көшесіндегі 11, 13 а үйлерді қосқанда, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Докучаев көшесіндегі 1 а үйді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қоспағанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 2, 2 а, 17, 19-үйлерге дейінді қоспағанда, Жәнібек Кәрменов көшесіне дейін, Жәнібек Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерге дейінді қоспағанда, Глинки көшесіне дейін.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 11, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Глинки, 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 22" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Глинки, по улице Глинки с четной стороны, до улицы Жанибека Карменова, включая дома 3, 9 по улице Жанибека Карменова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной до улицы Докучаева, включая дома с 1 по 5 а, 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Глинки, 20 а, здание учебного корпуса № 1 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Тұрсынғазы Рахимова по улице Галето, дома с 32 по 44, до улицы Спартака, по улице Спартака с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома с 41 по 57, включая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Тұрсынғазы Рахимова, по улице Тұрсынғазы Рахимова с четной стороны, до улицы Галето, включая общежития 2, 2 а некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Избирательный участок № 33
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 4, здание учебного корпуса № 9 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Жанибека Карменова по улице Глинки с четной стороны, исключая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Спартака, по улице Спартака с нечетной стороны, до улицы Би Боранбая, включая дома 11, 13 а, по улице Синицына, по улице Би Боранбая с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева с четной стороны, исключая дом 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до улицы Физкультурной, исключая дома 2, 2 а, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Жанибека Карменова, исключая дома 3, 9 по улице Жанибека Карменова, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Галето көшесінен бастап, Тұрсынғазы Рахимов көшесіндегі 37-үй, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 9 а-35 үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80-үйлерге дейінді қосқанда, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 22-30 үйлер, Тұрсынғазы Рахимов көшесіне дейін, Народная көшесіндегі 33-үйді және Докучаев көшесіндегі 37-45 үйлерді қосқанда.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 11, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесінен бастап, Тұрар Рысқұлов көшесімен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесінен бастап, Тихий тұйық көшесіндегі 1-8 үйлер, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесінің жұп жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің тақ жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16, 17, 19-үйлерге дейінді қосқанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Синицын көшесі, 6, "Дулат Бабатайұлы атындағы Семей жоғары колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Би Боранбай көшесінен бастап, Спартак көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16-үйді қоспағанда, Тұрар Рысқұлов көшесіне дейін, Тұрар Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Тұрар Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қоспағанда, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 37 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Береговая көшесінен бастап, Щорс көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 1 Щорс тұйық көшесіне дейін, 1 Щорс тұйық көшесі бойымен Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің жұп жағынан, Щорс көшесіне дейін.
№ 38 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Галето по улице Тұрсынғазы Рахимова дом 37, до улицы Глинки, по улице Глинки дома с 9 а по 35, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Турксибской, включая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы Докучаева, по улице Докучаева с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето дома с 22 по 30, до улицы Тұрсынғазы Рахимова, включая дом 33 по улице Народной и дома с 37 по 45 по улице Докучаева.
Избирательный участок № 35
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Спартака по улице Турара Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки, по переулку Тихий, дома с 1 по 8, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая с нечетной стороны, до улицы Турара Рыскулова, по улице Турара Рыскулова с четной стороны, включая дом 15 по улице Турара Рыскулова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной с нечетной стороны, включая дома 16, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14 - 36, до улицы Рыскулова.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Синицына, 6, здание учреждения "Высший колледж Семей имени Дулата Бабатайулы".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Би Боранбая по улице Спартака с четной стороны, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной с четной стороны, исключая дом 16 по улице Физкультурной, до улицы Турара Рыскулова, по улице Турара Рыскулова с нечетной стороны, исключая дом 15 по улице Рыскулова, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 37
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Спартака, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Береговой по улице Щорса с нечетной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережной реки Иртыш до переулка 1 Щорса, вдоль переулка 1 Щорса до улицы Щорса, по улице Щорса с нечетной стороны, до улицы поселок Строительный, по улице поселок Строительный с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой с четной стороны, до улицы Щорса.
Избирательный участок № 38

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің тақ жағынан, Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің жұп жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Степной кентінің Шалқар көшесі, 1 - ғимарат, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын автожол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер "Западная" автожанармай құю станциясына дейін, Би Боранбай көшесі, 89 бойынша "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, 2 тұйық көшесі, 71, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің корпус ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Бобровка 4, 5, 6-саяжай алаптары, Центральная көшесіндегі және Заезд Центральный тұрғын үйлерін қоспағанда.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка 1, 2, 3-саяжай алаптары.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұрат 1, 2, 3, 4, 5, 6-саяжай алаптары, Центральная көшесіндегі және Заезд Центральный тұрғын үйлерін қоса алғанда.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 218, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Спартака, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая с нечетной стороны, до улицы поселка Строительный, по улице поселка Строительный с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой с нечетной стороны, до улицы Щорса, по улице Щорса с четной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережной реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 39
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шалкар посҰлка Степной, здание 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома поселка Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в поселок Степной до автозаправочной станции "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица 2 переулок, 71, корпус здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома поселка Бобровка, все жилые дома дачного массива Бобровка 4, 5, 6, за исключением жилых домов по улице Центральная и Заезд Центральный.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома дачного массива Бобровка 1, 2, 3.
Избирательный участок № 42
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома дачного массива Мурат 1, 2, 3, 4, 5, 6, включая жилые дома по улице Центральная и Заезд Центральный поселка Бобровка.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 218, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 11 Загородняя көшесінің жұп жағынан бастап, Аккульская көшесінің екі жағы қыратқа дейін, қыратпен Контрольный кордонын, Қаныш Сәтпаев көшесіндегі тазартушы ғимараттарды, Қаныш Сәтпаев көшесі, 203 бойынша ғимаратты қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Аккульская көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 218, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный тұйық көшесінің тақ жағынан, Қаныш Сәтпаев көшесіндегі 186-үйді қосқанда, Подхозная көшесіне дейін, Подхозная көшесіндегі 2-12 үйлер, Арычная көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, қыратқа дейін, қыратпен Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын - үйлерге дейін 2 Аккульская көшесінің екі жағын қосқанда, 11 Загородняя көшесіне дейін, 11 Загородняя көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Мирный тұйық қөшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшам ауданы, 15 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшам ауданның 15, 16, 17, 18, 19, Қаныш Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлерге дейін.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшам ауданы, 15 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қыратпен 1- ықшам ауданның барлық тұрғын алабын қосқанда, Мирный тұйық көшесіне дейін, Мирный тұйық көшесімен, оны қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 3-бұлаққа дейін, 1-ықшам ауданның 165, 15, 16, 17, 18, 19-үйлерге дейін және Подхозная көшесі мен Арычная көшесіндегі тұрғын - үйлерге дейін "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Павлодарская көшесі, 135, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұнай базасынан бастап, Клубный тұйық көшесімен Ертіс өзенінің жағасы бойымен, Қаныш Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91-үйлерге дейінді қоспағанда, 3-бұлаққа дейін, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен 2-бұлаққа дейін, 2- бұлақ бойымен Қаныш Сәтпаев көшесіне дейін, Қаныш Сәтпаев көшесімен, 102-156 жұп санды үйлер мен 39-91 тақ санды үйлерді қосқанда, Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің тақ жағынан, мұнай базасына дейін, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлерге дейінді қоспағанда.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Павлодарская көшесі, 135, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимараттан бастап, Ключевая көшесін толық қосқанда, Садовая көшесіне дейін, Қаныш Сәтпаев көшесінің жұп жағынан 6-100 үйлер, Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерге дейінді қосқанда, 2-бұлаққа дейін, 2-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Коломенская көшесімен, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимарат аумағына дейін.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі, 15, Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Теміржол және су көлігі комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Семей филиалының ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 11 Загородней с четной стороны, по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая улицу пос. Контрольный, очистные сооружения по улице Сатпаева, здание по улице Сатпаева, 203, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 218, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дом 186 по улице Сатпаева, до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома с 2 по 12, включая все дома по улице Арычной, до плоскогорья, по плоскогорью, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2 Аккульской обе стороны, до улицы 11 Загородней, по улице 11 Загородней с нечетной стороны, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до переулка Мирный.
Избирательный участок № 45
Местонахождение: Область Абай, город Семей, 1 микрорайон, 15 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилые дома 15, 16, 17, 18, 19 Микрорайон 1 Микрорайон, жилые дома 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, жилые дома 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: Область Абай, город Семей, 1 микрорайон, 15 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая все жилые дома Микрорайон 1 Микрорайон до переулка Мирный, по переулку Мирный исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 15, 16, 17, 18, 19 1-го микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 47
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Павлодарская, 135, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от нефтебазы по переулку Клубный вдоль берега реки Иртыш, исключая дома 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, до улицы Мельника, по улице Мельника до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина, включая дома 120, 122, 124, 126, 126/1, 126/2 по улице Маннана Турганбаева, включая дома 127, 129/1, 129 б, 131, 133 а по улице Павлодарская, до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, включая четные дома с 102 по 156 и нечетные дома с 39 по 91, до переулка Клубный, по переулку Клубный с нечетной стороны, до нефтебазы, исключая дома 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Павлодарская, 135, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от здания по улице Шугаева, 153, включая все жилые дома по улице Ключевая до улицы Садовой, по улице Сатпаева с четной стороны, дома с 6 по 100, включая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до улицы Татимова, по улице Татимова до улицы Сатпаева, от улицы Сатпаева исключая дома 120, 122, 124, 126, 126/1, 126/2 по улице Турганбаева, исключая дома 127, 129/1, 129 б, 131, 133 а по улице Павлодарская, до улицы Потанина, по улице Потанина, до улицы пос. Силикатный, исключая все жилые дома по улице пос. Силикатный, до улицы Коломенской по улице Коломенской, до территории здания по улице Шугаева, 153.
Избирательный участок № 49
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 15, здание Семейского филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Қазақстан су жолдары" Комитета железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Дачная көшесі, 1 А ғимаратынан бастап, Ертіс өзенінің жағасымен Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің жұп жағынан, Проточная көшесін қосқанда, Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің тақ жағынан Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерді қоспағанда, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесімен Дачная көшесі 1-бұлаққа дейін, 1-бұлақ бойымен, Дачная көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді қоса алғанда, 3 Лодочная көшесіне дейін, төменге қарай Дачная көшесі, 1 А бойындағы ғимаратқа дейін.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ташбек Құтжанов көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесінен бастап, Ташбек Құтжанов көшесінің тақ жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3 Лодочная көшесімен теміржол өткеліне дейін, теміржол өткелінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Ташбек Құтжанов көшесіне дейін, 35 кварталдың 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерге дейінін және Гагарин көшесіндегі 218-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ташбек Құтжанов көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 35 квартал, 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерге дейін, Гагарин көшесі, 218 бойынша 96 пәтерлі үй, Шугаев көшесіндегі 162 а үй, өрт сөндіру бөлімінің жатақханасы.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қарағайлы ықшам ауданы, 72, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қарағайлы ықшам ауданының "Алтын орман" тұрғын үй кешенінің алдындағы көше бойымен, 82, 83, 84, 85, 86, 88 тұрғын үйлерді қоса алғанда, қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен Қарағайлы ықшам ауданының шығыс шекарасына дейін, Қарағайлы ықшам ауданының шығыс шекарасымен Северный промузел көшесіне дейін, Северный промузел көшесімен, 16 және 17 тұрғын үйлерді қоса алғанда, "Алтын орман" тұрғын үй кешенінің алдындағы көшеге дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Екейбай Қашағанов көшесі, 1, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының спорт кешенінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от здания по улице Дачная, 1 А, по берегу реки Иртыш до переулка Клубный, по переулку Клубный по четной стороне, включая улицу Проточную, до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева с нечетной стороны, исключая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до улицы Садовой, по улице Садовой до улицы Дачная, 1-го ключа, по 1-му ключу, включая все жилые дома по улице Дачная, до улицы 3 Лодочной, вниз до здания по улице Дачная, 1 А.
Избирательный участок № 50
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ташбека Кутжанова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Шугаева по улице Ташбека Кутжанова с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3 Лодочная, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожного переезда до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома с 143 по 145 до улицы Ташбека Кутжанова, Квартал 35 исключая дома 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ташбека Кутжанова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Квартал 35, дома: 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, дом по улице Шугаева 162 а, общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 52
Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон "Карагайлы", 72, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, по улице перед жилым комплексом "Алтын орман" микрорайона Карагайлы до окраины города, включая жилые дома 82, 83, 84, 85, 86, 88, по окраине города до восточной границы микрорайона Карагайлы, по восточной границе микрорайона Карагайлы до улицы Северный промузел, по улице Северный промузел до улицы перед жилым комплексом "Алтын орман", включая жилые дома 16 и 17.
Избирательный участок № 53
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Екейбая Кашаганова, 1, здание спортивного комплекса некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің жұп жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, 3 Лодочная көшесімен, Гагарин көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, аспалы көпірге дейін, Подгорная көшесіне дейін.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Екейбай Қашағанов көшесі, 2, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 3 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің тақ жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен аспалы көпірге дейін, аспалы көпірдің бойымен, Подгорная көшесіне дейін.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 61, "Семей" медициналық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесінен бастап, Ташбек Құтжанов көшесіндегі 2-8, 36-үйлерге дейін, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің тақ жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қоспағанда, Әсет Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-105 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, Шугаев көшесінің тақ жағынан, Ташбек Құтжанов көшесіне дейін.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Екейбай Қашағанов көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің жұп жағынан, Абай көшесіне дейін, одан әрі аспалы көпірге дейін, аспалы көпір бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Міржақып Дулатов көшесі, 278, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Әсет Найманбаев көшесінің, Міржақып Дулатов көшесінің, Ташбек Құтжанов көшесінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесіндегі 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағынан, Кәрім Нұрбаев көшесіне дейін, Кәрім Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, оны қосқанда, Ташбек Құтжанов көшесінің Міржақып Дулатов көшесімен, Әсет Найманбаев көшесімен қиылысына дейін, Міржақып Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қосқанда.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 150, "М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от подвесного моста по улице Подгорной с четной стороны, до улицы 3 Лодочная, по улице 3 Лодочная, до улицы Гагарина, до угла инфекционной больницы, по улице Гагарина с нечетной стороны, до подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 54
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Екейбая Кашаганова, 2, здание учебного корпуса № 3 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от подвесного моста по улице Подгорной с нечетной стороны, до улицы 3 Лодочная, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до подвесного моста, вдоль подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 55
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 61, здание учреждения "Медицинский колледж "Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Шугаева по улице Ташбека Кутжанова, дома 2 - 8, 36, до улицы Миржакипа Дулатова, по улице Миржакипа Дулатова, дома с 278 по 318, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта с нечетной стороны, до улицы Асета Найманбаева, исключая два общежития по улице Миржакипа Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77, по улице Асета Найманбаева с нечетной стороны, до улицы Шоже Каржаубайулы, по улице Шоже Каржаубайулы, дома с 75 по 105, до улицы Шугаева, по улице Шугаева с нечетной стороны, до улицы Ташбека Кутжанова.
Избирательный участок № 56
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Екейбая Кашаганова, 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от реки Иртыш вдоль железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Гагарина, по улице Гагарина с нечетной стороны, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта с четной стороны, до улицы Абая Кунанбаева, далее до подвесного моста, вдоль подвесного моста до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Миржакипа Дулатова, 278, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 40" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от пересечения улицы Асета Найманбаева, улицы Миржакипа Дулатова, улицы Ташбека Кутжанова, по улице Миржакипа Дулатова, дома с 217 по 273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома с 5 по 59, до улицы Абая Кунанбаева, по улице Абая Кунанбаева, с четной стороны, до улицы Карима Нурбаева, по улице Карима Нурбаева, дома с 18 по 24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома с 230 по 252, до инфекционной больницы, включая еҰ, до пересечения с улицей Ташбека Кутжанова, улицы Миржакипа Дулатова, улицы Асета Найманбаева, включая два общежития по улице Миржакипа Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Чокана Валиханова, 150, здание коммунального государственного казенного предприятия "Педагогический колледж им. М. О. Ауэзова" управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Гагарин көшесінен бастап, теміржол төсемінің желісі бойымен Бекен Жамақаев көшесіне дейін, Бекен Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Бекен Жамақаев көшесі, 153 бойынша жатақхананы және 142-146 жұп санды үйлерді қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92-үйлерге дейін, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Ғалым Елемесов көшесіне дейін, Ғалым Елемесов көшесіндегі 42-90 үйлер, Міржақып Дулатов көшесіне дейін, Міржақып Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, теміржол төсеміне дейін.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мамай батыр көшесі, 81, "Қазақстан тұтынушылар одағының агробизнес және экономика колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Міржақып Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Кәрім Нұрбаев көшесіне дейін, Кәрім Нұрбаев көшесіндегі 68-84 үйлер, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін, Шоқан Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесімен, 78, 80, 82, 84, 86-үйлерге дейінді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Ғалым Елемесов көшесіне дейін, Ғалым Елемесов көшесіндегі 73-129 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Міржақып Дулатов көшесінің жұп жағынан, 8 Март көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пархоменко көшесі, 76, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, № 1 автобус паркінен бастап Шугаев көшесінің жұп жағымен Шөже Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесіндегі 226 - 228 үйлер, Кәрім Нұрбаев көшесіне дейін, Кәрім Нұрбаев көшесіндегі 75 - 93 үйлер, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін, Шоқан Уәлиханов көшесі, 178, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 99 а - 133 а үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен, № 1 автобус паркіне дейін, № 1 автобус паркі бойымен Шугаев көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жолдыбай Дастенов көшесі, 25, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік - эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп - кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Бекена Жамакаева, по улице Бекена Жамакаева, дома с 121 по 153, включая общежитие по улице Бекена Жамакаева, 153, и четные дома с 142 по 146, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома с 86 по 120, до улицы Галима Елемесова, по улице Галима Елемесова, дома с 42 по 90, до улицы Миржакипа Дулатова, по улице Миржакипа Дулатова, дома с 191 по 215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома с 34 по 56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома с 170 по 188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 59
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Мамай батыра, 81, здание учреждения "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Миржакипа Дулатова по улице 8 Марта, дома с 60 по 76, до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева, дома с 206 по 224, до улицы Карима Нурбаева, по улице Карима Нурбаева, дома с 68 по 84, до улицы Чокана Валиханова, по улице Чокана Валиханова, дома с 243 по 255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома с 71 по 87, до улицы Галима Елемесова, по улице Галима Елемесова, дома с 73 по 129, до улицы Миржакипа Дулатова, по улице Миржакипа Дулатова с четной стороны, до улицы 8 Марта.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пархоменко, 76, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от автобусного парка № 1 по улице Шугаева с четной стороны до улицы Шоже Каржаубайулы, по улице Шоже Каржаубайулы с четной стороны, до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева, дома с 226 по 228, до улицы Карима Нурбаева, по улице Карима Нурбаева, дома с 75 по 93, до улицы Чокана Валиханова, по улице Чокана Валиханова, 178, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома с 99 а по 133 а, до линии железной дороги, по линии железной дороги до автобусного парка № 1, вдоль автобусного парка № 1 до улицы Шугаева.
Избирательный участок № 61
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жолдыбая Дастенова, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - комплекс художественно - эстетического образования и воспитания № 8" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Трусов көшесінен бастап, Шөже Қаржаубайұлы көшесімен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Шырақбек Қабылбаев көшесіне дейін, Шырақбек Қабылбаев көшесімен, 342 кварталдың 1-19 үйлері, Жолдыбай Дастенов көшесіне дейін, Жолдыбай Дастенов көшесімен Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесінің тақ жағынан, Шөже Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Жолдыбай Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қосқанда.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жолдыбай Дастенов көшесі, 49, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жангильдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесінің жұп жағынан, Шырақбек Қабылбаев көшесіне дейін, Шырақбек Қабылбаев көшесімен, 343 кварталдың 1-18 тұрғын үйлері, Жолдыбай Дастенов көшесіне дейін, Жолдыбай Дастенов көшесіндегі 29-71 а үйлер, Сеченов көшесіне дейін, Сеченов көшесімен Жангильдин көшесіне дейін, Жангильдин көшесінің тақ жағынан, Красный Пильщик көшесіне дейін.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жолдыбай Дастенов көшесі, 29, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 3 корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Трусов көшесінен бастап, Жолдыбай Дастенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Жолдыбай Дастенов көшесіне дейін, Жолдыбай Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қоспағанда.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шырақбек Қабылбаев көшесі, 32, "Экономикалық лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 1 а-13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесіндегі 37-49 үйлер, Шөже Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін, бас теміржол желісі бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесі, 159, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 8 оқу корпусының ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Трусова по улице Шоже Каржаубайулы до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Шыракбека Кабылбаева, по улице Шыракбека Кабылбаева, 342 квартал дома с 1 по 19, до улицы Жолдыбая Дастенова, по улице Жолдыбая Дастенова до улицы Трусова, по улице Трусова с нечетной стороны, до улицы Шоже Каржаубайулы, включая дом по улице Жолдыбая Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жолдыбая Дастенова, 49, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик с четной стороны, до улицы Шыракбека Кабылбаева, по улице Шыракбека Кабылбаева, жилые дома с 1 по 18, Квартал 343, до улицы Жолдыбая Дастенова, по улице Жолдыбая Дастенова, дома с 29 по 71 а, до улицы Сеченова, по улице Сеченова до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина с нечетной стороны, до улицы Красный Пильщик.
Избирательный участок № 63
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жолдыбая Дастенова, 29, здание корпуса № 3 коммунального государственного казҰнного предприятия "Электротехнический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Трусова по улице Жолдыбая Дастенова, дома с 22 по 88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома с 21 по 71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома с 93 по 159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома с 140 по 146, до улицы Жолдыбая Дастенова, исключая дом по улице Жолдыбая Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 64
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шыракбека Кабылбаева, 32, здание коммунального государственного учреждения "Экономический лицей" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома с 1 а по 13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома с 179 по 197 до улицы Ардагерлер, по улице Ардагерлер, дома с 37 по 49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома с 224 по 252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома с 20 по 34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома с 102 по 160, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шугаева, 159, здание учебного корпуса № 8 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жангильдин көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесімен Шырақбек Қабылбаев көшесіне дейін, Шырақбек Қабылбаев көшесінің жұп жағы, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен, Шугаев көшесі, 153, 153 а бойынша ғимараттарды, телевизия орталығын, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, төрт 9 қабатты тұрғын үйді және "Силикат" акционерлік қоғамының кентін, 1-21 үйлерді қосқанда, Жангильдин көшесіне дейін, Жангильдин көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда, "Санаторий "KARAGAILY" Семей медициналық - әлеуметтік мекемесі.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қарағайлы ықшам ауданы, 39, "Арена" мәдени - спорт кешенінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Омбы - Майқапшағай тас жолынан Қарағайлы ықшам ауданындағы көшенің бойымен ("Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратының алдындағы көше), Қарағайлы ықшам ауданындағы көшенің сол жақ бөлігіндегі тұрғын үйлерді қоса алғанда, Қарағайлы ықшам ауданының "Алтын орман" тұрғын үй кешенінің алдындағы көшеге дейін, "Алтын орман" тұрғын үй кешенінің алдындағы көшемен, 82, 83, 84, 85, 86, 88 тұрғын үйлерді қоспағанда, қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен "Qazaq oil" жанармай құю бекетіне дейін, "Qazaq oil" жанармай құю бекетінен бастап Омбы - Майқапшағай тас жолына дейін, Омбы - Майқапшағай тас жолымен Қарағайлы ықшам ауданының көшесіне дейін, ("Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратының алдындағы көше), Орленок алабы.
№ 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, "Қарағайлы" шағын ауданы, 72, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Омбы - Майқапшағай тас жолынан Қарағайлы ықшам ауданындағы көшенің бойымен ("Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратының алдындағы көше), Қарағайлы ықшам ауданындағы көшенің оң жақ бөлігіндегі тұрғын үйлерді қоса алғанда, "Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратынан кейінгі көшеге дейін, "Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратынан кейінгі көшеден Северный промузел көшесіне дейін, Северный промузел көшесінен Қарағайлы ықшам ауданының оңтүстік шекарасы бойынша Омбы - Майқапшағай тас жолына дейін, Омбы - Майқапшағай тас жолымен Қарағайлы ықшам ауданының көшесіне дейін ("Назарбаев зияткерлік мектебі" ғимаратының алдындағы көше).
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Көкпай Жанатайұлы көшесі, 130, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Шыракбека Кабылбаева, по улице Шыракбека Кабылбаева четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, включая здания по улице Шугаева, 153, 153 а, телецентр, промышленные территории, малосемейное общежитие, четыре 9-этажных жилых дома и поселок акционерного общества "Силикат", дома с 1 по 21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный Пильщик, включая дома с 155 по 172 по улице Шугаева, Семейское медико - социальное учреждение "Санаторий "KARAGAILY".
Избирательный участок № 66
Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон Карагайлы, 39, здание культурно - спортивного комплекса "Арена".
Границы: Область Абай, город Семей, от трассы Омск - Майкапчагай по улице микрорайона Карагайлы (улица перед зданием "Назарбаев Интеллектуальная Школа"), включая жилые дома по левой стороне улицы микрорайона Карагайлы, до улицы перед жилым комплексом "Алтын орман" микрорайона Карагайлы, по улице перед жилым комплексом "Алтын орман" до окраины города, за исключением жилых домов 82, 83, 84, 85, 86, 88, по окраине города до АЗС "Qazaq oil", от АЗС "Qazaq oil" до трассы Омск - Майкапчагай, по трассе Омск - Майкапчагай до улицы микрорайона Карагайлы (улица перед зданием "Назарбаев Интеллектуальная Школа"), массив Орленок.
Избирательный участок № 479
Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон "Карагайлы", 72, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от трассы Омск - Майкапчагай по улице микрорайона Карагайлы (улица перед зданием "Назарбаев Интеллектуальная Школа"), включая жилые дома по правой стороне улицы микрорайона Карагайлы, до улицы после здания "Назарбаев Интеллектуальная Школа", по улице после здания "Назарбаев Интеллектуальная Школа" до улицы Северный промузел, с улицы Северный промузел по южной границе микрорайона Карагайлы до трассы Омск - Майкапчагай, по трассе Омск - Майкапчагай до улицы микрорайона Карагайлы (улица перед зданием "Назарбаев Интеллектуальная Школа").
Избирательный участок № 67
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кокпая Жанатайулы, 130, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов көшесі, 5 а, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2 жатақханасының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Пархоменко көшесінен бастап, Ардагерлер көшесіндегі 30-44 үйлер зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3-ке дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36 бойынша комбайн жөндеу зауытының шағын отбасыларға арналған жатақханасын, Сеченов көшесі, 5, 5 а бойынша медицина университетінің жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7 а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен бастап, Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 320, бойынша ғимараттағы үй - жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісінен бастап, Мичурин көшесімен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің тақ жағынан, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің жұп жағынан, Шөже Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесімен, 320/1, 320/2, 320/3 үйлерді қосқанда, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 255, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесінен бастап, Шөже Қаржаубайұлы көшесіндегі 248 "Б", 249 "Б" ғимараттарын қоса алғанда, Жаңа ауыл көшесі бойындағы Энергетик шағын ауданының 7, 8 тұрғын үйлері және Байшешек тұйық көшесінің 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5 тұрғын үйлерімен қоса Крайняя көшесіне дейін, Крайняя көшесінің тақ жағынан қала шетіне дейін, қала шетінен жедел медициналық жәрдем станциясының ғимаратын және Шөже Қаржаубайұлы 1-ші, 2-ші, 3-ші көшелерін қоса алып Шөже Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Шөже Қаржаубайұлы көшесімен Жаңа ауыл көшесіне дейін.
№ 480 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 255, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Энергетик кентінің тұрғын үйлері, Самұрық, Байшешек, Жазық, Кеңдала көшелерін қосып, Байшешек тұйық көшесіне дейін, Байшешек тұйық көшесіндегі 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, тұрғын үйлерді және Энергетик шағын ауданының 7, 8 үйлерін қоспағанда, Крайняя көшесіне дейін, Крайняя көшесінің жұп жағынан қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен Энергетик шағын ауданына дейін.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 255, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома со 2 по 12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома с 180 по 298, до территории здания по улице Шоже Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Шоже Каржаубайулы, 320 до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сеченова, 5 а, здание общежития № 2 некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Пархоменко по улице Ардагерлер, дома с 30 по 44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно - ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5 а, жилые дома 7, 7 а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома с 199 по 299, до улицы Ардагерлер.
Избирательный участок № 69
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 320, помещение в здании.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, по улице Мичурина до улицы Переездной, по улице Переездной с нечетной стороны, до улицы Донентаева, по улице Донентаева с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной с четной стороны, до улицы Шоже Каржаубайулы, по улице Шоже Каржаубайулы, включая дома 320/1, 320/2, 320/3 до территории здания по улице Шоже Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Шоже Каржаубайулы, 320, до железнодорожной ветки, идущей в город Новосибирск, включая общежитие СМП-725, вдоль железнодорожной ветки, идущей в город Новосибирск, до улицы Мичурина.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 255, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Шоже Каржаубайулы по улице Жана ауыл, включая здания по улице Шоже Каржаубайулы, 248 "Б", 249 "Б", жилые дома микрорайона Энергетик, 7, 8 и жилые дома по переулку Байшешек, 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5 до улицы Крайняя, по улице Крайняя с нечетной стороны до окраины города, по окраине города до улицы Шоже Каржаубайулы, включая здание Станции скорой медицинской помощи и улицы 1-я, 2-я, 3-я Шоже Каржаубайулы, по улице Шоже Каржаубайулы до улицы Жана ауыл.
Избирательный участок № 480
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 255, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома поселка Энергетик, включая жилые дома по улице Сеченова, 6, 9 в, 9/2, 9/3, 9/4, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, включая жилые дома по улице 1-я Орманды, 12, 14, 16, включая улицы Самрук, Байшешек, Жазык, Кендала до переулка Байшешек, исключая жилые дома 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5 по переулку Байшешек и дома 7, 8 Микрорайона Энергетик до улицы Крайняя, по улице Крайняя с четной стороны до окраины города, по окраине города до Микрорайона Энергетик.
Избирательный участок № 71
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 255, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мичурин көшесінен бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол бойымен, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің жұп жағынан, Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің жұп жағынан, Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесімен Новосібір қаласына апаратын теміржолға дейін, 651 Километр көшесіндегі 1-5 пен 3 а үйлерді және 652 Километр көшесіндегі желілік - жол үйлерді қосқанда.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, 19, "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, "Красный Кордон", Лесная көшесіндегі 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, 648 Казарма, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, 56-үйді және шаңғы базасының, Юбилейная көшесіндегі, Огородная көшесіндегі және Қарағайлы көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда. Қала шетінен бастап, тұрғын үйлерді қосқанда, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің тақ жағынан, қала шетіне дейін.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Севастопольская көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Московская көшесінің жұп жағынан, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен бастап, қаланың шетімен Грищенко көшесіне дейін, Красин көшесінің тақ жағынан, Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесінің тақ жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Московская көшесіне дейін, РСУ-1 тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Севастопольская көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей бас теміржол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қосқанда, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652 теміржол өткелінен шығып, өткелден бастап Алматы - Семей бас теміржол желісі бойымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пржевальский көшесі, 16 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Зәкария Белібаев көшесінен бастап, Омская көшесімен, тұрғын үйлерді қоспағанда, Владимир Грищенко көшесіне дейін, Владимир Грищенко көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Рыночная көшесімен және қаланың солтүстік - шығыс шетімен, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесімен Омская көшесіне дейін.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пржевальский көшесі, 16 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Владимир Грищенко көшесіне дейін, Владимир Грищенко көшесінің тақ жағынан Омская көшесіне дейін, Омская көшесімен, Омская көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен теміржол кентіне дейін, теміржол кентін қосқанда, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Шымкент көшесіне дейін.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Красина көшесі, 76 а бойынша ғимараттағы үй - жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Гастелло көшесінен бастап, Красин көшесінің жұп жағынан, Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасының бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Березовский кенті, Центральная көшесі, 10, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Жүсіпбек Аймауытов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Березовский кенті көшесінің барлық үйлері, Птичник алабы және "Сосна" шипажайының барлық тұрғын үйлері, Родниковый тұйық көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Николай Морозов көшесі, 141, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Мичурина вдоль железной дороги, идущей в город Новосибирск, до улицы Короткая, по улице Короткая, до улицы Донентаева, по улице Донентаева с четной стороны, до улицы Переездной, по улице Переездной с четной стороны, до улицы Мичурина, по улице Мичурина до железной дороги, идущей в город Новосибирск, включая дома с 1 по 5 и 3 а, по улице 651 Километр и линейно - путевые дома по улице 652 Километр.
Избирательный участок № 72
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Галиаскара Туктабаева, 19, здание государственного лесного природного резервата "Семей Орманы".
Границы: Область Абай, город Семей, "Красный Кордон", по улице Лесной, дома с 39 по 53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, Казарма 648, включая дом по улице Галиаскара Туктабаева, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы, включая жилые дома, начиная от окраины города до улицы Короткая, по улице Короткая, до улицы Донентаева, по улице Донентаева с нечетной стороны, до улицы Кордонная, по улице Кордонная с нечетной стороны, до окраины города.
Избирательный участок № 73
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Севастопольская, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, по улице Московской с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Грищенко, по улице Красина с нечетной стороны, до улицы Толстого, по улице Толстого с нечетной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Московской, включая жилые дома РСУ-1.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Севастопольская, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Шевченко до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова, дома с 151 по 161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома с 167 по 169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома с 119 по 123, включая дом 18 по улице Севастопольской, до улицы Московской, по улице Московской, дома с 3 по 67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пржевальского, 16 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 38" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Закарии Белибаева по улице Омской, исключая жилые дома, до улицы Владимира Грищенко, по улице Владимира Грищенко с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо - восточной окраине города, до улицы Закарии Белибаева, по улице Закарии Белибаева до улицы Омской.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пржевальского, 16 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 38" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии, идущей в поселок Восход по улице Чимкентской с четной стороны, до улицы Владимира Грищенко, по улице Владимира Грищенко с нечетной стороны, до улицы Омской, по улице Омской, включая жилые дома по улице Омской, до улицы Закарии Белибаева, включая жилые дома по улице Закарии Белибаева, до окраины города, по окраине города до железнодорожного поселка, включая железнодорожный поселок до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Чимкентской.
Избирательный участок № 77
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Красина, 76 а.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Гастелло по улице Красина с четной стороны, до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской с четной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 78
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Березовский, улица Центральная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Жусипбека Аймауытова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома улицы поселка Березовский, все жилые дома Массива Птичника и улицы Санатория "Сосна", включая все жилые дома по переулку Родниковый.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Николая Морозова, 141, здание коммунального государственного казенного предприятия "Электротехнический колледж" управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Николай Морозов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 52-84 үйлер, Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесіндегі 178-182 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесінің жұп жағынан, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қоспағанда, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесінің тақ жағынан, Пестель көшесіне дейін.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Николай Морозов көшесі, 141, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Правда көшесіне дейін, Правда көшесінің жұп жағынан, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 2-4 үйлер, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесінің жұп жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол желісінің бойымен Амангелді көшесіне дейін.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Рымбек Байсеитов көшесі, 145, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 49-85 үйлер, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесіндегі 190-220 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 9-69 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Ғұсман Қосанов көшесіне дейін, Ғұсман Қосанов көшесінің тақ жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің жұп жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің жұп жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің жұп жағынан, Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесімен Пестель көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесіндегі 178-үйді қоспағанда.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 143 а, Абай облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бас теміржол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58 - 66 үйлер, Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің тақ жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің тақ жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, одан әрі теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 83 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Николая Морозова по улице Пестеля, дома с 52 по 84, до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова, дома с 178 по 182, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима с четной стороны, до улицы Чехова, по улице Чехова с четной стороны, исключая дом 18 по улице Севастопольской, до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова с нечетной стороны, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Николая Морозова, 141, здание коммунального государственного казенного предприятия "Электротехнический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице Амангельды с четной стороны, до улицы Правды, по улице Правды с четной стороны, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома с 2 по 4, до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова с четной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной линии до улицы Амангельды.
Избирательный участок № 81
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Рымбека Байсеитова, 145, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Жусупбека Аймаутова по улице Пестеля, дома с 49 по 85, до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова, дома с 190 по 220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома с 1 по 7, до улицы Правды, по улице Правды, дома с 9 по 69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды с нечетной стороны, до улицы Гусмана Косанова, по улице Гусмана Косанова с нечетной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой с четной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды с четной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена с четной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко с четной стороны, до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова до улицы Пестеля, исключая дом 178 по улице Жусупбека Аймаутова.
Избирательный участок № 82
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жусупбека Аймаутова, 143 а, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж бизнеса и сервиса" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома с 58 по 66, до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова с нечетной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима с нечетной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды с нечетной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена с нечетной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко с нечетной стороны, до линии железной дороги, далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 83

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 57, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіндегі 82-116 үйлер, Бекен Жамақаев көшесіне дейін, Бекен Жамақаев көшесіндегі 30-122 үйлер, Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесіндегі 112-140 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86 үйлерді қосқанда.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 43, Абай облысы Семей қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Семей қаласының қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қабанбай батыр көшесінен бастап, Тельман Ұранхаев көшесіндегі 57-73 тақ санды үйлер, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесі, 163 бойынша, Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін, Бауыржан Момышұлы көшесіндегі 23-27 тақ санды үйлер, Бауыржан Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қосқанда, Міржақып Дулатов көшесіне дейін, Міржақып Дулатов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 36, 38, 40, 42- жұп санды үйлер, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін, Шоқан Уәлиханов көшесіндегі 110, 112- жұп санды үйлер, Рымбек Байсеитов көшесіне дейін, Рымбек Байсеитов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 23-25 тақ санды үйлер, Тельман Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Некрасов көшесі, 102, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, қаланың шығыс шетімен Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесінің жұп жағынан, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесінің тақ жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс - өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қосқанда, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасы желісінің бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, Декоративтік Питомник көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 86 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Бауыржана Момышулы, 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 28" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Жусупбека Аймаутова по улице Чайковского, дома с 1 по 47, до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова, дома с 35 по 45, до улицы Султанмахмута Торайгырова, по улице Султанмахмута Торайгырова, дома с 82 по 116, до улицы Бекена Жамакаева, по улице Бекена Жамакаева, с 30 по 122, до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова, дома с 112 по 140, до улицы Чайковского, включая дома 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Бауыржана Момышулы, 43, здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской Дворец культуры г. Семей" отдела культуры и развития языков города Семей области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Кабанбай батыра по улице Тельмана Уранхаева, нечетные дома с 57 по 73, до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева, 163, до улицы Бауыржана Момышулы, по улице Бауыржана Момышулы нечетные дома с 23 по 27, включая дома 41, 41 а по улице Бауыржана Момышулы, до улицы Миржакипа Дулатова, по улице Миржакипа Дулатова с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима четные дома 36, 38, 40, 42, до улицы Чокана Валиханова, по улице Чокана Валиханова четные дома 110, 112, до улицы Рымбека Байсеитова, по улице Рымбека Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра нечетные дома с 23 по 25, до улицы Тельмана Уранхаева.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Некрасова, 102, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по восточной окраине города до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова с четной стороны, до улицы Султанмахмута Торайгырова, по улице Султанмахмута Торайгырова с нечетной стороны, включая общежития 3, 4 "Семстройкомплект", до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль линии железнодорожной ветки до восточной окраины города, включая дома по улице Декоративный Питомник.
Избирательный участок № 86

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі, 121 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 16 Төлеубай Аманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесінің жұп жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс - өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесінің жұп жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің тақ жағынан, Ғұсман Қосанов көшесіне дейін, Ғұсман Қосанов көшесінің жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін және оның бойымен Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 3, Абай облысы білім басқармасының "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жатақханасының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Николай Морозов көшесінен бастап, Шоқан Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлерді және Посмаков көшесіндегі 94, 96 үйлерді қоса ала отырып, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Бекен Жамақаев көшесіне дейін, Бекен Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіндегі 83-121 үйлер, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Әсет Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Тельман Ұранхаев көшесіне дейін, Тельман Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Бауыржан Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қоспағанда, Бекен Жамақаев көшесіне дейін, Бекен Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Рымбек Байсеитов көшесі, 55, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Рымбек Байсеитов көшесінен бастап, Әсет Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесінің тақ жағынан, Жүсіпбек Аймауытов көшесіне дейін, Жүсіпбек Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48-үйді және Жүсіпбек Аймауытов көшесіндегі 84, 84 а, 84 б үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Бекен Жамақаев көшесіндегі 71-77 үйлер, Тельман Ұранхаев көшесіне дейін, Тельман Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-33 үйлер, Рымбек Байсеитов көшесіне дейін, Рымбек Байсеитов көшесіндегі 47-73 үйлер, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Герцен көшесі, 52 бойынша. Учаске ішінде Қашағанов көшесі, 63-98 үйлер, Чехов көшесі, 10-45 үйлер, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 87-95 үйлер, Засядко көшесі, 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесі, 29, 46, 48-үйлерге дейін, Шугаев көшесі, 27, 46, 48, 54-үйлерге дейін орналасқан.
№ 90 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Султанмахмута Торайгырова, 121 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице Султанмахмута Торайгырова с четной стороны, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно - производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова с четной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой с нечетной стороны, до улицы Гусмана Косанова, по улице Гусмана Косанова с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды с нечетной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 87
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кабанбай батыра, 3, здание общежития коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Николая Морозова по улице Чокана Валиханова, дома с 56 по 100 и включая дома 94, 96 по улице Посмакова до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова с четной стороны до улицы Бекена Жамакаева, по улице Бекена Жамакаева с нечетной стороны до улицы Султанмахмута Торайгырова, по улице Султанмахмута Торайгырова дома с 83 по 121 до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова дома с 5 по 31 до улицы Чокана Валиханова.
Избирательный участок № 88
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кайыма Мухамедханова, 42, здание коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Кайыма Мухамедханова по улице Асета Найманбаева с четной стороны, до улицы Тельмана Уранхаева, по улице Тельмана Уранхаева, дома с 54 по 68, исключая дома 41, 41 а по улице Бауыржана Момышулы, до улицы Бекена Жамакаева, по улице Бекена Жамакаева с нечетной стороны, до улицы Кайыма Мухамедханова, по улице Кайыма Мухамедханова с нечетной стороны, до улицы Асета Найманбаева.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Рымбека Байсеитова, 55, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Рымбека Байсеитова по улице Асета Найманбаева по четной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра по нечетной стороне, до улицы Жусупбека Аймаутова, по улице Жусупбека Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дома 84, 84 а, 84 б, по улице Жусупбека Аймаутова, до улицы Бекена Жамакаева, по улице Бекена Жамакаева, дома с 71 по 77, до улицы Тельмана Уранхаева, по улице Тельмана Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома с 30 по 33, до улицы Рымбека Байсеитова, по улице Рымбека Байсеитова, дома с 47 по 73, до улицы Асета Найманбаева, по улице Герцена, 52. Внутри участка находятся улица Екейбая Кашаганова, дома с 63 по 98, улица Чехова, дома с 10 по 45, улица Жусупбека Аймаутова, дома с 87 по 95, улица Засядко, дома с 88 по 118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева, дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 90

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Рымбек Байсеитов көшесі, 55, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Абай көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан 13, 13 а, 35-үйлерге дейін Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін, Шоқан Уәлиханов көшесіндегі 157-үй, Рымбек Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесінің тақ жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 14, Абай облысы білім басқармасының "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы - экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесінен бастап, Әсет Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Алаш Қозбағаров көшесіне дейін, Алаш Қозбағаров көшесіндегі 7-23 үйлер, Әйткеш Ибраев көшесіне дейін, Әйткеш Ибраев көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 18, 20, 20 б үйлер, Міржақып Дулатов көшесіне дейін, Міржақып Дулатов көшесінің тақ жағынан, Бауыржан Момышұлы көшесіне дейін, Бауыржан Момышұлы көшесінің жұп жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 15, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Жақия Шәйжүнісов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 12, 14-үйлерге дейін, Әйткеш Ибраев көшесіне дейін, Әйткеш Ибраев көшесіндегі 143-165 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Жақия Шәйжүнісов көшесіне дейін.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 103, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының бас корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111 а үйлер, Тельман Ұранхаев көшесіне дейін, Тельман Ұранхаев көшесі, 16 бойынша, Жақия Шәйжүнісов көшесіне дейін, Жақия Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесімен, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан 85-97 үйлер, Дмитрий Черепанов көшесіне дейін, Дмитрий Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 94 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Рымбека Байсеитова, 55, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Абая по четной стороне, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима по нечетной стороне, дома 13, 13 а, 35 до улицы Чокана Валиханова, по улице Чокана Валиханова дом 157, до улицы Рымбека Байсеитова, по улице Рымбека Байсеитова по нечетной стороне, до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева по нечетной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая Кунанбаева.
Избирательный участок № 91
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кайыма Мухамедханова, 14, здание коммунального государственного казенного предприятия "Семейский финансово - экономический колледж имени Рымбека Байсеитова" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Бауыржана Момышулы по улице Асета Найманбаева, дома с 143 по 161, до улицы Алаша Козбагарова, по улице Алаша Козбагарова, дома с 7 по 23, до улицы Айткеша Ибраева, по улице Айткеша Ибраева с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 18, 20, 20 б, до улицы Миржакипа Дулатова, по улице Миржакипа Дулатова с нечетной стороны, до улицы Бауыржана Момышулы, по улице Бауыржана Момышулы с четной стороны, до улицы Асета Найманбаева.
Избирательный участок № 92
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кайыма Мухамедханова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 6 города Семей" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Кайыма Мухамедханова по улице Жакии Чайжунусова с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 12, 14, до улицы Айткеша Ибраева, по улице Айткеша Ибраева, дома с 143 по 165, до улицы Кайыма Мухамедханова, по улице Кайыма Мухамедханова с нечетной стороны, до улицы Жакии Чайжунусова.
Избирательный участок № 93
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Абая Кунанбаева, 103, здание главного корпуса некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая Кунанбаева, по улице Абая Кунанбаева, дома с 105 по 111 а, до улицы Тельмана Уранхаева, по улице Тельмана Уранхаева, 16, до улицы Жакии Чайжунусова, по улице Жакии Чайжунусова, дома с 129 по 133, до улицы Кайыма Мухамедханова, по улице Кайыма Мухамедханова, до улицы Абая Кунанбаева, по нечетной стороне улицы Абая Кунанбаева, дома с 85 по 97, до улицы Дмитрия Черепанова, по улице Дмитрия Черепанова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 94

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Әйткеш Ибраев көшесі, 130, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Н. Г. Чернышевский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Абай Құнанбаев көшесінің жұп жағынан, Абай Құнанбаев көшесіндегі 70-үйді қоспағанда, Генерал Беспаев көшесіне дейін, Генерал Беспаев көшесінің тақ жағынан, Генерал Беспаев көшесіндегі 1 "А" үйді қоспағанда, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 120-134 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Посмаков көшесіндегі 94, 96-үйлерге дейінді қоспағанда, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің тақ жағынан, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін, Шоқан Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Алаш Қозбағаров көшесіне дейін, Алаш Қозбағаров көшесінің жұп жағынан, Әйткеш Ибраев көшесіне дейін, Әйткеш Ибраев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Абай Құнанбаев көшесіне дейін.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 31 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Пушкин көшесінен бастап, Генерал Беспаев көшесіндегі 1 "А", 2-24 үйлерді қоса, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 107-131 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің жұп жағынан, Генерал Беспаев көшесіне дейін, Бейбітшілік аралындағы тұрғын - үйлерге дейін, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Абай көшесі, 73, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Дмитрий Черепанов көшесімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, Абай Құнанбаев көшесіндегі 70 - үйді қоса, Абай көшесінің тақ жағынан, Генерал Беспаев көшесіне дейін, Генерал Беспаев көшесімен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің тақ жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Дмитрий Черепанов көшесіне дейін.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Посмаков көшесі, 70, "Абай облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ғабдулла Тукай көшесінен бастап, Шоқан Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Николай Морозов көшесіне дейін, Николай Морозов көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің жұп жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Әсет Найманбаев көшесіне дейін, Әсет Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің жұп жағынан, Шоқан Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 98 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Айткеша Ибраева, 130, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Н. Г. Чернышевского" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Кайыма Мухамедханова по улице Абая Кунанбаева, с четной стороны исключая дом по улице Абая Кунанбаева, 70 до улицы Генерала Беспаева, по улице Генерала Беспаева с нечетной стороны исключая дом по улице Генерала Беспаева 1 "А" до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома с 120 по 134 до улицы Панфилова, по улице Панфилова с нечетной стороны до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева с четной стороны, исключая дома 94, 96 по улице Посмакова до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая с нечетной стороны до улицы Чокана Валиханова, по улице Чокана Валиханова с нечетной стороны до улицы Кайыма Мухамедханова, по улице Кайыма Мухамедханова с четной стороны до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева с четной стороны до улицы Алаша Козбагарова, по улице Алаша Козбагарова с четной стороны до улицы Айткеша Ибраева, по улице Айткеша Ибраева с нечетной стороны до улицы Кайыма Мухамедханова, по улице Кайыма Мухамедханова с четной стороны до улицы Абая Кунанбаева.
Избирательный участок № 95
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица братьев Мусиных, 19, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 31" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Пушкина по улице Беспаева включая дома 1 "А", со 2 по 24, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома с 107 по 131, до улицы Панфилова, по улице Панфилова с нечетной стороны, до улицы Пушкина, по улице Пушкина с четной стороны, до улицы Генерала Беспаева, включая все жилые дома по улице Бейбитшилик аралы.
Избирательный участок № 96
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Абая Кунанбаева, 73, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Дмитрия Черепанова, до улицы Абая Кунанбаева, по улице с нечетной стороны включая дом 70 по улице Абая Кунанбаева до улицы Генерала Беспаева, по улице Генерала Беспаева до улицы Пушкина, по улице Пушкина с нечетной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова с четной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина с нечетной стороны, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Черепанова.
Избирательный участок № 97
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Александра Посмакова, 70, здание государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта области Абай".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Габдуллы Тукая по улице Чокана Валиханова с нечетной стороны, до улицы Николая Морозова, по улице Николая Морозова с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина с четной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова с четной стороны, до улицы Асета Найманбаева, по улице Асета Найманбаева с нечетной стороны, до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая с четной стороны, до улицы Чокана Валиханова.
Избирательный участок № 98

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 7 Линия көшесінен бастап, Көшкінбаева көшесінің тақ жағынан, Олег Аюченко көшесіне дейін, Олег Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Луговая көшесіне дейін, Луговая көшесінің жұп жағынан, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің тақ жағынан, Көшкінбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы және Ақ жол кентіндегі тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Усть-Каменогорская көшесінен бастап, Олег Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, тақ жағындағы барлық үйлерді қосқанда, Айғыз Көшкінбаева көшесіне дейін, Айғыз Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің тақ жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, "А" және "Б" кварталдарының үйлерін қосқанда, Олег Аюченко көшесіне дейін.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Декоративтік көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының "Политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесінен бастап, Декоративтік көшесінің жұп жағы, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің бойымен оң жақ Восточный 1, 2- саяжайларын, "В" кварталының 20 үйін қоса алғанда, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің жұп жағы, Декоративтік көшесіне дейін.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сол жақ Восточный кенті 268 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 45 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Оң жақ Восточный Береговой алабы, 3, 4-саяжайлар тас жолы бойымен, ішке қарай 4, 5, Ертіс өзеніне қарай 6, 7, 8-саяжайлар.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Декоративтік көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының "Политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 7 Линия, по улице Айгыз Кошкинбаевой с нечетной стороны, до улицы Олега Аюченко, по улице Олега Аюченко, дома с 30 по 58, до улицы Луговая, по улице Луговая с четной стороны, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия с нечетной стороны, до улицы Кошкинбаевой, включая жилые дома района Пожарной согры, старой водокачки и поселка Ак жол.
Избирательный участок № 99
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Усть-Каменогорской по улице Олега Аюченко, дома со 2 по 28, включая все дома по нечетной стороне, до улицы Айгыз Кошкинбаевой, по улице Айгыз Кошкинбаевой с четной стороны, до улицы 3 Линия, по улице 3 Линия с нечетной стороны, до улицы Усть-Каменогорской, по улице Усть-Каменогорской с нечетной стороны, включая все жилые дома кварталов "А" и "Б", до улицы Олега Аюченко.
Избирательный участок № 100
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Декоративная, 26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Политехнический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 6 Линия по улице Декоративной по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный, до улицы Усть-Каменогорской, вдоль улицы Усть-Каменогорской, включая 1, 2 дачи Восточный правый, 20 домов квартала "В", до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия с четной стороны, до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 101
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Массив Восточный Левый, 268 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома Массива Восточный Правый Береговой, 3, 4 дачи по трассе, внутри 4, 5, к реке Иртыш 6, 7, 8 дачи.
Избирательный участок № 102
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Декоративная, 26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Политехнический колледж" управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Оң жақ Восточный алабының барлық үйлері, 9, 10, 11, 14-саяжайлар, Семь тополей 9, 10, 11, 14-саяжайлары, Оң жақ Восточный алабы, 5, 6, 7-саяжайлар тас жолы бойымен.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 3 Линия көшесінен бастап, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің тақ жағынан, Декоративтік көшесіне дейін, Декоративтік көшесінің тақ жағынан, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Целинная көшесіне дейін, Целинная көшесінің жұп жағынан, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Айғыз Көшкінбаева көшесіне дейін, Айғыз Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің жұп жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сол жақ Восточный алабы, 1, 2, 3-саяжайларының барлық тұрғын үйлері.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сол жақ Восточный кенті 268 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 45 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 7 Линия көшесінен бастап, Целинная көшесінің тақ жағы, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесі мен Окружная көшесін қоса алғанда, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Целинная көшесіне дейін, Сол жақ Восточный алабы, 4, 5, 6-саяжайлар.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Дачный, Протока, Мостик, 12-саяжайлар.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Водный кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 52 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Водный кенті мен Водный алабының барлық тұрғын үйлері.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома Массива Восточный Правый, 9, 10, 11, 14 дачи, дачи Семь тополей 9, 10, 11, 14, массива Восточный Правый, 5, 6, 7 дачи по трассе.
Избирательный участок № 103
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 3 Линия, по улице Усть-Каменогорской с нечетной стороны, до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия с нечетной стороны, до улицы Декоративной, по улице Декоративной с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Целинная, по улице Целинной с четной стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия с четной стороны, до улицы Айгыз Кошкинбаевой, по улице Айгыз Кошкинбаевой с четной стороны до улицы 3 Линия, по улице 3 Линия с четной стороны до улицы Усть-Каменогорской.
Избирательный участок № 104
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома Массива Восточный Левый, 1, 2, 3 дачи.
Избирательный участок № 105
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Массив Восточный Левый, 268 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 7 Линия, по улице Целинной с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия с четной стороны, до улицы Целинной, массив Восточный Левый, 4, 5, 6 дачи.
Избирательный участок № 106
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Восход, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома правый дачный посҰлка Восход, Протока, Мостик, 12 дачи.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Водный, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 52" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома посҰлка Водный и массива Водный.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Восход, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын үйлері, қосалқы шаруашылықтың тұрғын үйлері, ықшам ауданның 2-ықшам ауданы, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная көшесіндегі, Лиственная көшесі мен Согренная көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 131 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Кабельный тұйық көшесі, 1, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 36803- әскери бөлімі, 1-қалашық.
№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ташбек Құтжанов көшесі, 3, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Радиациялық медицина және экология ғылыми - зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, 55, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 135 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов тұйық көшесі, 1, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталі, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының хосписі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов көшесі, 1, "Семей қаласының бүйрек орталығы" мекемесінің ғимараты.
№ 137 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов тұйық көшесі, 11, Абай облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 2 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мичурин көшесі, 140 а, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ғалиасқар Тоқтабаев көшесі, 54, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 251, Абай облысы полиция департаменті Семей қаласының полиция басқармасы қылмыс жасады деп күдіктілер мен айыпталушыларды уақытша қамауда ұстау изоляторының ғимараты.
№ 141 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, все жилые дома поселка Восход, все жилые дома подсобного хозяйства, Микрорайон 2 микрорайон, включая дома по улице 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная, по улице Лиственной и улице Согренной.
Избирательный участок № 131
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица переулок Кабельный, 1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1 города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 132
Местонахождение: Область Абай, город Семей, военная часть 36803, 1 городок.
Избирательный участок № 133
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ташбека Кутжанова, 3, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии" управления здравоохранения области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии" управления здравоохранения области Абай, республиканское государственное казенное предприятие "Научно - исследовательский институт радиационной медицины и экологии".
Избирательный участок № 134
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Галиаскара Туктабаева, 55, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 135
Местонахождение: Область Абай, город Семей, переулок Сеченова, 1, здание университетского госпиталя некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, университетский госпиталь некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", коммунальное государственное казенное предприятие "Хоспис города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 136
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сеченова, 1, здание учреждения "Почечный центр города Семей".
Избирательный участок № 137
Местонахождение: Область Абай, город Семей, переулок Сеченова, 11, здание коммунального государственного учреждения "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ области Абай.
Избирательный участок № 138
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Мичурина, 140 а, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница скорой медицинской помощи" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 139
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Галиаскара Туктабаева, 54, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 140
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 251, здание изолятора временного содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений управления полиции города Семей Департамента полиции области Абай.
Избирательный участок № 141

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шөже Қаржаубайұлы көшесі, 251 б, 5511- әскери бөлімі.
№ 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Міржақып Дулатов көшесі, 282, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының психиатриялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бекен Жамақаев көшесі, 100, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бекен Жамақаев көшесі, 73, "Жәмилә" мекемесінің ғимараты.
№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Засядко көшесі, 91, "Семей теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бекен Жамақаев көшесі, 2, "Семей қаласының паллиативтік көмек және мейірбикелік күтім ауруханасы" мекемесінің ғимараты.
№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Генерал Беспаев көшесі, 26, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны тері - венерологиялық бөлімшесінің ғимараты.
№ 148 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Терешкова көшесі, 6, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шоже Каржаубайулы, 251 б, военная часть 5511.
Избирательный участок № 142
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Миржакипа Дулатова, 282, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 143
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Бекена Жамакаева, 100, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 144
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Бекена Жамакаева, 73, здание учреждения "Жамиля".
Избирательный участок № 145
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Засядко, 91, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Семейская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 146
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Бекена Жамакаева, 2, здание учреждения "Больница паллиативной помощи и сестринского ухода города Семей".
Избирательный участок № 147
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Генерала Беспаева, 26, здание дерматовенерологического отделения коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1 города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 148
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Терешковой, 6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения области Абай.