Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысының әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 206 қаулысы
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы әкімдігінің "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36-18 болып тіркелген), (2024 жылғы 16 қаңтардағы № 11, 2024 жылғы 23 мамырдағы № 98, 2024 жылғы 20 тамыздағы № 161, 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 10, 2025 жылғы 20 маусымдағы № 93 қаулылармен енгізілген өзгерістер) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 жолдарымен осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. "Абай облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес күн күнтізбе ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына мемлекеттік және орыс тілдерінде электронды түрде жолдасын;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Б. Уәли
Абай облысы әкімдігінің
2025 жылғы "__"
_____________
№ _____ қаулысына
қосымша
Абай облысы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 53 "Об определении территорий для старательства по области Абай"
Постановление акимата области Абай от 4 декабря 2025 года № 206
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об определении территорий для старательства по области Абай" от 15 марта 2023 года № 53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36-18), (с дополнениями внесенными постановлениями от 16 января 2024 года № 11, от 23 мая 2024 года № 98, от 20 августа 2024 года № 161, 22 января 2025 года № 10, от 20 июня 2025 года № 93) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Б. Уали
Приложение к постановлению
акимата области Абай
от "___"_______________2025
года
№ _____
Приложение к постановлению
акимата области Абай