"Абай облысының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № 126 қаулысының күшін жою туралы
Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № 159 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 шілдедегі № 126 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184080 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2023 жылғы 20 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімі аппаратының басшысы Э.Қ. Бақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Б. Уәли

О признании утратившим силу постановление акимата области Абай от 17 июля 2023 года № 126 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов области Абай"
Постановление акимата области Абай от 3 сентября 2025 года № 159
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Абай от 17 июля 2023 года № 126 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов области Абай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184080, опубликован 20 июля 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Абай Бакпаева Э.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Б. Уали