"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 5970 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шымкент қаласы, Қалдаяқов көшесі, нөмірсіз орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін алаңы 0,0012 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2030 жылдың 10 қазанына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 83 (сексен үш) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
2. "Шымкент қаласының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын жетекшілік ететін қала әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 30 октября 2025 года № 5970
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 10 октября 2030 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", расположенный по адресу город Шымкент, улица Калдаякова, площадью 0,0012 гектара для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
Товарищество с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 83 (восемьдеят три) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков