"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 8 шілдедегі № 3720 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 1509 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізіліп, жаңа редакцияда бекітілсін:
1) 19-тармақтың 12) тармақшасының жетінші абзацы алып тасталсын;
2) 25-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "№ 3 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету және қандастарды бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;";
13) тармақша алып тасталсын;
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "Отбасын қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;";
мынадай мазмұндағы 18) және 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"18) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "Балауса" № 11 балаларға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19) Шымкент қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасының "№ 12 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 8 июля 2025 года № 3720
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкента от 29 ноября 2021 года № 1509 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" следующее изменение:
внести следующие изменения и дополнения и утвердить в новой редакции Положение о государственном учреждении "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент":
1) абзац седьмой подпункта 12) пункта 19 исключить;
2) в пункте 25:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг и адаптации Кандасов № 3" управления занятости и социальной защиты города Шымкент;";
подпункт 13) исключить;
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) Коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки семьи" управления занятости и социальной защиты города Шымкент;";
дополнить подпунктами 18) и 19) следующего содержания:
"18) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг для детей № 11 "Балауса" управления занятости и социальной защиты города Шымкент;
19) Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 12" управления занятости и социальной защиты населения города Шымкент.".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков