Өкілді органдар мен мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына бюджеттік процестің ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 270 бұйрығы
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 6-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өкілді органдарға және мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына бюджеттік процесті ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Цифрландыру және мемлекеттік қызметтер департаменті Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнамасы мен құқықтық ақпарат институты" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберу;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр М. Такиев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 270 бұйрығымен
бекітілген
Өкілді органдар мен мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Өкілді органдар мен мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 6-бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді және мемлекеттік аудит және бюджет процесін мониторингтеу мақсатында өкілді органдар мен мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету тәртібін айқындайды.
2. Қағидаларда келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) бюджет процесі – бюджет процесіне қатысушылардың бюджетті болжау, жоспарлау, қарау, бекіту, атқару, нақтылау, секвестрлеу және түзету, бухгалтерлік есепке алу мен қаржылық есептілікті, бюджеттік есепке алу мен бюджеттік есептілікті жүргізу, мониторинг және нәтижелерді бағалау кезеңдеріндегі Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасында регламенттелген қызметі;

Об утверждении Правил обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 мая 2025 года № 270
В соответствии с пунктом 3 статьи 6 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса.
2. Департаменту цифровизации и государственных услуг Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр М. Такиев
Утверждены приказом
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 мая 2025 года № 270
Правила обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 3 статьи 6 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и определяют порядок обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса в целях государственного аудита и мониторинга бюджетного процесса.
2. В Правилах используются следующие основные понятия:
1) бюджетный процесс – регламентированная бюджетным законодательством Республики Казахстан деятельность участников бюджетного процесса на этапах прогнозирования, планирования, рассмотрения, утверждения, исполнения, уточнения, секвестра и корректировки бюджета, ведения бухгалтерского учета и финансовой отчетности, бюджетного учета и бюджетной отчетности, мониторинга и оценки результатов;

2) бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) – бюджетті атқару, республикалық бюджеттің және өз құзыреті шегінде жергілікті бюджеттердің, бюджеттен тыс қорлардың атқарылуы бойынша бухгалтерлік есепке алуды, бюджеттік есепке алу мен бюджеттік есептілікті жүргізу саласында басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шектерде салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
3) бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган – бюджеттік жоспарлау саласында басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шектерде салааралық үйлестіруді, өз құзыреті шегінде бюджеттік жоспарлау бойынша әдіснамалық басшылықты, сондай-ақ бюджеттік жоспарлау жүйесін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
4) бюджет процесі саласындағы интегратор (бұдан әрі – интегратор) – жалғыз акционері мемлекет болып табылатын, уәкілетті орган айқындайтын және бюджет процесін цифрландыру мен автоматтандыруды қамтамасыз ету функциялары жүктелген заңды тұлға;
5) өкілді органдар – Қазақстан Республикасының Парламенті мен мәслихаттар.
6) Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау (бұдан әрі – МАҚБ) органдары – Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасы; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың ревизиялық комиссиялары; ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті орган; Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің, қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның ішкі аудит қызметін қоспағанда, орталық мемлекеттік органдардың, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының, сондай-ақ олардың ведомстволарының ішкі аудит қызметтері; Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы аумақтық органдардың бірінші басшысының шешімі бойынша штаттық құрам шегінде құрылатын ішкі аудит қызметтері.
3. Орталық мемлекеттік органдардың, жергілікті атқарушы органдардың, өкілді органдар мен МАҚБ органдардың тиісті ақпараттық жүйелері болған кезде, ақпаратқа қолжетімділік интеграциялау арқылы беріледі. Ақпараттық жүйелердің интеграциялық өзара іс-қимылы Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің міндеттер атқарушы 2018 жылғы 29 наурыздағы № 123 (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16777 болып тіркелді) бұйрымен бекітілген "Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерін интеграциялау қағидаларына сәйкес іске асырылады.

2) центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета (далее – уполномоченный орган) – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в области исполнения бюджета, ведения бухгалтерского учета, бюджетного учета и бюджетной отчетности по исполнению республиканского бюджета и в пределах своей компетенции – местных бюджетов, внебюджетных фондов;
3) центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в области бюджетного планирования, в пределах компетенции методологическое руководство по бюджетному планированию, а также выработку предложений по совершенствованию системы бюджетного планирования;
4) интегратор в области бюджетного процесса (далее – интегратор) – юридическое лицо, единственным акционером которого является государство, определяемое уполномоченным органом, на которое возлагаются функции по обеспечению цифровизации и автоматизации бюджетного процесса;
5) представительные органы – Парламент Республики Казахстан и маслихаты;
6) органы государственного аудита и финансового контроля (далее – ГАФК) - Высшая аудиторская палата Республики Казахстан; ревизионные комиссии областей, городов республиканского значения, столицы; уполномоченный орган по внутреннему государственному аудиту; службы внутреннего аудита центральных государственных и местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, а также их ведомств, за исключением службы внутреннего аудита Национального Банка Республики Казахстан, уполномоченного органа по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций; службы внутреннего аудита подведомственных территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, создаваемые по усмотрению первого руководителя в рамках штатной численности.
3. При наличии соответствующих информационных систем центральных государственных органов, местных исполнительных органов, представительных органов и органов ГАФК, доступ к информации предоставляется посредством интеграции. Интеграционные взаимодействия информационных систем осуществляются в соответствии с Правилами интеграции объектов информатизации "электронного правительства", утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16777).

2-тарау. Бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділік беру тәртібі
4. Осы Қағидаларға сәйкес Интегратор өкілді органдар мен МАҚБ органдарына "е-Қаржымині" біріктірілген автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің "Талдамалық орталық" ішкі жүйесіне қолжетімділікті қамтамасыз етеді, оның ішінде интеграциялық өзара әрекеттесу арқылы Мемлекеттік жоспарлау (бюджеттік жоспарлау) ақпараттық жүйесінің деректері де бар.
бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне "е-Қаржымині" біріктірілген автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің "Талдамалық орталық" ішкі жүйесі және Мемлекеттік жоспарлау (бюджеттік жоспарлау) ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – бюджет процесінің ақпараттық жүйелері).
5. Мемлекеттік аудит және бюджет процесін мониторингтеу мақсатында интегратор өкілді органдар мен МАҚБ органдардың жұмысшыларына уәкілетті органға жіберілген өтініші негізінде осы Қағидалардың 6-тармағына сәйкес оқу (көру) режимінде бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне қолжетімділік береді.
6. Интегратор пайдаланушының мемлекеттік органы құзыретіне сәйкес бюджет процесінің ақпараттық жүйелерінде тиісті рөлдерді әзірлейді.
Ақпаратқа қолжетімділік құқықтары былайша ұсынылады:
Қазақстан Республикасының Парламентіне, Қазақстан Республикасының Жоғарғы аудиторлық палатасына, ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органға – республикалық бюджет туралы заңнамасында көрсетілген және жергілікті бюджет бойынша бар ақпарат;
мәслихатқа, ревизиялық комиссияларға – осы орган жұмыс істейтін өңірдің жергілікті бюджеті бойынша ақпарат;
орталық мемлекеттік органның ішкі аудит қызметіне – жұмыс істейтін мемлекеттік орган бюджеті бойынша ақпарат;
облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органның ішкі аудит қызметіне – осы ішкі аудит қызметі жұмыс істейтін өңірдің бюджеті бойынша ақпарат;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы аумақтық органдардың ішкі аудит қызметтеріне – осы аумақтық орган жұмыс істейтін өңір бойынша 252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" немесе 352 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарлама әкімшісінің бюджеті бойынша ақпарат.
7. Интегратор пайдаланушыларға пайдаланушылардың нұсқаулықтары ұсынылады.
8. Бюджет процесінің ақпараттық жүйелеріне қол жеткізу үшін өкілді органдар, сондай-ақ МАҚБ органдары уәкілетті органға осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша персоналды басқару жөніндегі E-Qyzmet бірыңғай ақпараттық жүйесінен сәйкестендіру QR-коды бар өтінішті электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы қарау және қол жеткізуді ұсыну үшін Интеграторға жіберу үшін жібереді.

Глава 2. Порядок предоставления доступа к объектам информатизации бюджетного процесса
4. Интегратором в соответствии с настоящими Правилами предоставляется доступ представительным органам и органам ГАФК к подсистеме "Аналитический центр" Интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин", в которой также содержатся данные Информационной системы государственного планирования (бюджетного планирования) посредством интеграционного взаимодействия.
"Аналитический центр" Интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин" и Информационная система государственного планирования (бюджетного планирования) относятся к объектам информатизации бюджетного процесса (далее – информационные системы бюджетного процесса).
5. В целях государственного аудита и мониторинга бюджетного процесса интегратором предоставляется доступ работникам представительных органов и органов ГАФК к информационным системам бюджетного процесса в режиме чтения (просмотр) согласно пункту 6 данных Правил на основе заявления, направленного в уполномоченный орган.
6. Интегратор разрабатывает соответствующие роли в информационных системах бюджетного процесса в соответствии с компетенцией государственного органа пользователя.
Права доступа к информации предоставляются следующим образом:
Парламенту Республики Казахстан, Высшей аудиторской палате Республики Казахстан, уполномоченному органу по внутреннему государственному аудиту – информация, отраженная в законодательстве о республиканском бюджете, и по местным бюджетам;
маслихату, ревизионной комиссии – информация по местному бюджету региона, в котором функционирует данный орган;
службе внутреннего аудита центрального государственного органа –информация по бюджету государственного органа, в котором функционирует;
службе внутреннего аудита местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы – информация по бюджету региона, в котором функционирует данная служба внутреннего аудита;
службе внутреннего аудита подведомственного территориального органа Министерства внутренних дел Республики Казахстан – информация по бюджету администратора бюджетной программы 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета" или 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы" по региону, в котором функционирует данный территориальный орган.
7. Интегратором пользователям предоставляются инструкции пользователей.
8. Представительные органы, а также органы ГАФК для получения доступа к информационным системам бюджетного процесса направляют в уполномоченный орган заявление, содержащее идентификационный QR-код из единой информационной системы по управлению персоналом E-Qyzmet, по форме согласно приложению к настоящим Правилам посредством системы электронного документооборота для рассмотрения и направления Интегратору для предоставления доступа.

9. Уәкілетті орган өтінішті 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарайды және Интеграторға жібереді. Интегратор өтініш келіп түскен күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде рұқсат береді.
Пайдаланушылар базасын өзектендіру мақсатында пайдаланушыларға қолжетімділік 1 (бір) күнтізбелік жыл мерзімге беріледі.
Пайдаланушы жұмыс істейтін мемлекеттік орган қызметкердің өкілеттігі тоқтатылған (жұмыстан босатылған, басқа лауазымға ауыстырылған) күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде бюджет процесінің ақпараттық жүйесінде есепке алу жазбасын бұғаттауға өтінім жібереді.
10. Интегратормен әзірленген бюджет процесінің ақпараттық жүйесіне қолжетімділікті қамтамасыз етуге бағытталған модификациялаулар уәкілетті орган немесе бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органмен өз құзыреті шегінде келісуге және бекітуге еркін түрде құрастырылған бағдарламалық құралды өзгерту сұрауына негізінде жатады.
11. Бюджет процесінің ақпараттық жүйелерін пайдаланушыларға аутентификация мақсатында мемлекеттік органның заңды тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасының болуы талап етіледі.
12. Интегратор уәкілетті органмен келісу бойынша өкілді органдар мен МАҚБ органдарының қызметкерлері үшін бюджет процесінің ақпараттық жүйелерінде жұмыс істеу бойынша нұсқаулықтар мен онлайн-сабақтар әзірлейді. Интегратор ұсынатын ақпарат бюджет процесінің ақпараттық жүйелерінде пайдаланушының дербес жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етуге арналған. Интегратор пайдаланушыларды интерактивті форматта қазақ және орыс тілдерінде оқытуды ұйымдастырады және жүргізеді.
13. Бюджет процесінің ақпараттық жүйелеріне қол жеткізген қызметкерлер бюджет процесі жүйесінде жұмыс басталғанға дейін Интегратор әзірлеген нұсқаулықтарға сәйкес оқытудан өтеді. Интегратор уәкілетті органға пайдаланушыларды оқыту туралы есепті оны өткізген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде ұсынады.
14. Өкілді органдар мен МАҚБ органдарының қызметкерлері бюджет процесінің ақпараттық жүйелерінде жұмыс істеу немесе басқа техникалық және ұйымдастыру мәселелері бойынша сұрақтар туындаған жағдайда консультациялар алу үшін тиісті ақпараттық жүйелердің қолдау қызметіне жүгінеді.
15. Бюджет процесін ақпараттандыру объектілерінде жұмыс істеу барысында пайдаланушының мемлекеттік органы сертификатталған құрылғылар мен бағдарламалық жасақтаманы пайдаланады, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 832 қаулысымен бекітілген Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы бірыңғай талаптарды және қол жеткізу шектелген ақпаратпен жұмыс жасау жөніндегі заңнамалық талаптардың сақталуын қамтамасыз етеді. Пайдаланушылар бюджет процесін ақпараттандыру объектісін пайдалана отырып алған деректерді үшінші тұлғаларға бермейді. Жеке ақпараттық құрылғыларды пайдалануға, сондай-ақ логиндерді, құпия сөздерді және электрондық цифрлық қолтаңбаны беруге жол берілмейді.
Бюджет процесін
ақпараттандыру объектілеріне
өкілді органдар мен мемлекеттік
аудит және қаржылық бақылау
органдарына қол жетімділікті
қамтамасыз ету қағидаларына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
(Өтініш беруші орган)нан
Өтініш
Біздің ұйымның төмендегі кестеде көрсетілген қызметкерлеріне лауазымдық міндеттемелерін орындау үшін оқу режимінде бюджет процесінің ақпараттық жүйелерін:
-"е-Қаржымині" біріктірілген автоматтандырылған ақпараттық жүйесі ("Талдамалық орталық" ішкі жүйесі),
-Мемлекеттік жоспарлау (бюджеттік жоспарлау) ақпараттық жүйесі
(қажеттінің астыны сызу) қолжетімділік беруді сұраймыз.
Тегі Аты Әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
Лауазымы, құрылымдық бөлімше
Персоналды басқару бойынша бірыңғай ақпараттық жүйе E-Qyzmet-тен сәйкестендiру QR-коды
Пайдаланушының байланыс деректері (телефон нөмірі, электрондық мекенжайы)
Қолжетімділік мақсаты
Ұйым басшысы _______________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Орындаушының телефон нөмірі: Электрондық пошта мекенжайы:

9. Заявление рассматривается уполномоченным органом в течение 2 (двух) рабочих дней и направляется Интегратору. Интегратор выдает доступ в течение 2 (двух) рабочих дней со дня поступления заявления.
Доступ пользователям предоставляется сроком на 1 (один) календарный год в целях актуализации базы пользователей.
Государственный орган, в котором работает пользователь, направляет заявку на блокировку учетной записи в информационной системе бюджетного процесса в течение 3 (трех) рабочих дней со дня прекращения полномочий работника (увольнение, перевод на другую должность).
10. Разработанные Интегратором модификации, направленные на обеспечение доступа к информационным системам бюджетного процесса, подлежат согласованию и утверждению уполномоченным органом или центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию в пределах их компетенции на основании заявки на изменение программного обеспечения, составленной в произвольной форме.
11. Пользователям информационных систем бюджетного процесса необходимо наличие электронной цифровой подписи юридического лица государственного органа в целях аутентификации.
12. Интегратор по согласованию с уполномоченным органом разрабатывает инструкции и онлайн-уроки по работе в информационных системах бюджетного процесса для работников представительных органов и органов ГАФК. Информация, предоставляемая Интегратором, предназначена для обеспечения возможности самостоятельной работы пользователя в информационных системах бюджетного процесса. Интегратор организует и проводит обучение пользователей в интерактивном формате на казахском и русском языках.
13. Работники, получившие доступ к информационным системам бюджетного процесса, проходят обучение в соответствии с инструкциями, разработанными Интегратором, до начала работы в системе бюджетного процесса. Интегратор предоставляет уполномоченному органу отчет о проведенном обучении пользователей в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня его проведения.
14. Представительные органы, органы ГАФК, в случае возникновения вопросов по работе в информационных системах бюджетного процесса или других технических и организационных вопросов, обращаются в службу поддержки соответствующих информационных систем для получения консультаций.
15. При работе с объектами информатизации бюджетного процесса государственный орган пользователя использует сертифицированные устройства и программное обеспечение, обеспечивает выполнение Единых требованиями в области информационно-коммуникационных технологий и обеспечения информационной безопасности, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года № 832 и соблюдение законодательных требований по работе с информацией с ограниченного доступом. Пользователи не передают данные, полученные при использовании информационного объекта бюджетного процесса третьим лицам. Не допускается использование личных информационных устройств, а также передача логинов, паролей и электронной цифровой подписи.
Приложение
к Правилам обеспечения
доступа представительным
органам и органам
государственного аудита и
финансового контроля
к объектам информатизации
бюджетного процесса
Министерство финансов
Республики Казахстан
От (орган заявитель)
Заявление
Просим предоставить для выполнения должностных обязанностей работникам нашей
организации, указанным в таблице, доступ к информационным системам бюджетного
процесса в режиме чтения:
- данные Интегрированной автоматизированной информационной системе
"е-Минфин" (подсистема "Аналитический центр"),
- данные Информационной системе государственного планирования (бюджетного
планирования) (нужное подчеркнуть).
Фамилия Имя Отчество
(при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
Должность, структурное подразделение
Идентификационный QR-код из единой информационной системы по управлению персоналом E-Qyzmet
Контактные данные пользователя (номер телефона, электронный адрес)
Цель получения доступа
Руководитель организации            ______________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Телефон исполнителя:
Адрес электронной почты: