Алатау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жиналу нормаларын және халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 14 қарашадағы № 23-63 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2), 3) тармақшаларына сәйкес Алатау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары №1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алатау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтер 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твҰрдых бытовых отходов по городу Алатау
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 14 ноября 2025 года № 23-63
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алатау согласно приложения №1.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алатау согласно приложению 2.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихат төрағасының м.а. А. Иманбеков
Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылғы "14" қараша № 23-63 шешіміне №1-қосымша
Алатау қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
ҚҚС-ты қоса алғандағы қызмет құны, теңге
1
Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму тарифі
1.1
Жайлы тұрғын үйлер
тұрғын / ай

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. председателя маслихата города Алатау А. Иманбеков
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау от "14" ноября 2025 года № 23-63
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алатау
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге с учетом налога на добавленную стоимость
1.
Тариф на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для населения
1.1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц