Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №14-42 "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 21-61 шешімі
Алатау қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 8 382 661 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 243 343 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5 753 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 188 454 мың теңге;
трансферттер түсiмі 1 945 111 мың теңге;
2) шығындар 9 414 703 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 144 989 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 147 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 461 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года №14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 30 сентября 2025 года № 21-61
Маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 14-42 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 8 382 661 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 243 343 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 753 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 188 454 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1 945 111 тысяч тенге;
2) затраты 9 414 703 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 144 989 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 147 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 461 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 177 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 177 031 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 562 600 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 461 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 70 691,0 мың теңге сомада бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 177 031 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 177 031 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 562600 тысяч тенге;
погашение займов 2 461 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме – 70 691,0 тысяч тенге.

3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 21-61 шешіміне қосымша
"Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №14-42 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау от 30 сентября 2025 года № 21-61
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года №14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Городской бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы