"Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № 196 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 272 қаулысы
Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № 196 қаулысы (Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 19 мамырда № 6232-05 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов

О признании утратившим силу постановления акимата города Алатау Алматинской области от 15 мая 2025 года № 196 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау"
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 4 июля 2025 года № 272
Акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алатау Алматинской области от 15 мая 2025 года № 196 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау" (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2025 года № 6232-05).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алатау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов