Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8-34-172 "Ұйғыр ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 8-42-204 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206013 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 840 240 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3 431 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 254 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 106 901 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 278 662 мың теңге;
2) шығындар 11 797 609 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 81 985 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 155 314 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 73 329 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 039 354 мың теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8-34-172 "О бюджете Уйгурского района на 2025-2027 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 19 июня 2025 года № 8-42-204
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8-34-172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206013) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 10 840 240 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 431 423 тысячи тенге;
неналоговые поступления 23 254 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 106 901тысяча тенге;
поступления трансфертов 7 278 662 тысячи тенге;
2) затраты 11 797 609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 81 985 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 155 314 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 73 329 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 1 039 354 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 039 354 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 819 554 мың теңге;
қарыздарды өтеу 73 329 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 293 129 мың теңге.
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихаты төрағасының у.м.а. С. Ермухаметова

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 039 354 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 819 554 тысяч тенге;
погашение займов 73 329 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 293 129 тысяч тенге.
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
В.и.о. председателя маслихата Уйгурского района С. Ермухаметова