Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылындағы көшеге атау беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Бесағаш ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бесағаш ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Талғар ауданы Бесағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылындағы атауы жоқ көшеге Таңбалытас атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесағаш ауылдық округінің әкімінің м.а. А. Рамазанов

О присвоении наименования улице села Бесагаш Бесагашского сельского округа
Решение акима Бесагашского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 24 сентября 2025 года № 6
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бесагаш и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 9 декабря 2024 года аким Бесагашского сельского округа принял РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице села Бесагаш Бесагашского сельского округа название Танбалытас.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официалного опубликования.
И.о. аким Бесагашского сельского округа А. Рамазанов