Үлкенағаш ауылдық округі Әулиеағаш ауылы № 2 көшеге көше атауын беру туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы Үлкенағаш ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 23 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, Жетісу облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 тамыздағы қорытындысы негізінде Жетісу облысы Панфилов ауданы Үлкенағаш ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үлкенағаш ауылдық округі Әулиеағаш ауылы №2 атауы жоқ көшеге Ыбрайымжан Ауғанбаев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Үлкенағаш ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы Қ.Әлімғазыға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланган күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкенағаш ауылдық округінің әкімі Е.Нұрахметов

О присвоении названия улицы улице № 2 с.Аулиеагаш Улкенагашского сельского округа
Решение акима Улкенагашского сельского округа Панфиловского района области Жетісу от 29 сентября 2025 года № 23
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан" Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения соответствующего территориального населения, на основании заключения ономатической комиссии области Жетісу от 15 августа 2025 года аким Улкенагашского сельского округа Панфиловского района области Жетісу принял решение:
1. Присвоить безымянной улице №2 села Аулиеагаш Улкенагашского сельского округа - наименование "улица Ыбраимжана Ауганбаева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима Улкенагашского сельского округа К. Алимгазы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Улкенагашског сельскошо округа Е. Нурахметов