Қоңырөлең ауылдық округі Керімағаш ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы Қоңырөлен ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 09-12 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, 2025 жылғы 15 тамыздағы Жетісу облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Қоңырөлең ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоңырөлең ауылдық округі Керімағаш ауылының құрамдас бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
1) Атауы жоқ (Жастар)көше – "Битебеков Аусадық көшесі";
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С.Койчибеков

О присвоении наименования переименовании улиц села Керимагаш Коныроленского сельского округа
Решение акима Коныроленского сельского округа Панфиловского района области Жетісу от 22 сентября 2025 года № 09-12
В соответствии с подпунктом 4)- статьи 14-Закона Республики Казахстан "О административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения ономастической комиссии область Жетісу от 15 августа 2025 года, аким Коныроленского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим составным частям села Керимагаш Коныроленского сельского округа:
1. Безымянной (Жастар)улице — наименование "улица Аусадық Битебеков";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа С.Койчибеков