Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 34-162 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 қазандағы № 47-252 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 34-162 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 наурызда № 4607 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мусирбаев

О признании утратвишим силу решения Райымбекского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 34-162 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Райымбекского районного маслихата"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 29 октября 2025 года № 47-252
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Райымбекскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 34-162 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Райымбекского районного маслихата" (зарегистрирован Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2018 года за № 4607).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мусирбаев