Кеген ауылдық округінің Кеген ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Кеген ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 14 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кеген ауылдық округінің Кеген ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Кеген ауылдық округінің Кеген ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Жаңабаев Нұрғали" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Естенов Мұханбек" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Смағұлов Нұрәділ" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сыдықов Данияр" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сығаев Ыдырыс" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Нұрғазиев Үмбетжан" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Әлдербаев Молдан" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е.С.Скаков

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Кеген, Кегенского сельского округа
Решение акима Кегенского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 24 сентября 2025 года № 14
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кеген, Кегенского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Кеген Кегенского сельского округа:
безымянной улице – улица "Жанабаев Нургали";
безымянной улице – улица "Естенов Муханбек";
безымянной улице – улица "Смагулов Нурадил";
безымянной улице – улица "Сыдыков Данияр";
безымянной улице – улица "Сыгаев Ыдырыс";
безымянной улице – улица "Нургазиев Умбетжан";
безымянной улице – улица "Алдербаев Молдан";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского сельского округа Е.С.Скаков