Бәйдібек би ауылдық округінің Бәйдібек би ауылындағы көшелерінің атауын өзгету туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйдібек би ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 қарашадағы № 8 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы Бәйдібек би ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11 маусымдағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйдібек би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек би ауылдық округінің "Ключевая" көшесі "Ақтұма" көшесіне, "Коммунистическая" көшесі "Жібек жолы" көшесіне, "Садовая" көшесі "Алмалы" көшесіне, "Виноградная" көшесі "Алатау" көшесіне, "Арычная" көшесі "Ағынсай" көшесіне, "Комсомольская" көшесі "Береке" көшесіне, "Первомайская" көшесі "Ынтымақ" көшесіне, "8 марта" көшесі "Наурызым" көшесіне, "МТФ" көшесі "Шалқар" көшесіне, "Сибирская" көшесі "Сарыарка" көшесіне, "Телевышка" көшесі "Жиделі" көшесіне, "Северная" көшесі "Тұйық" көшесіне, "Восточная" көшесі "Нұрлы" көшесіне, "Подстанция" көшесі "Баянды" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуы "Бәйдібек би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекесінің бас маманы А.Айтуоваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек би ауылдық округінің әкімі Е.Рысбаев

О переименовании улиц сельского округа Байдибек би в селе Байдибек би
Решение акима сельского окргуа Байдибек би Енбекшиказахского района Алматинской области от 21 ноября 2025 года № 8
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения населения сельского округа Байдибек би Енбекшиказахского района и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, аким сельского округа Байдибек би Енбекшиказахского района Алматинской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать в селе Байдибек би следующие улицы: улицу "Ключевая" – в улицу "Ақтұма", улицу "Коммунистическая" - в улицу "Жібек жолы", улицу "Садовая" - в улицу "Алмалы", улицу "Виноградная" - в улицу "Алатау", улицу "Арычная" - в улицу "Ағынсай", улицу "Комсомольская" - в улицу "Береке", улицу "Первомайская" - в улицу "Ынтымақ", улицу "8 марта" - в улицу "Наурызым", улицу "МТФ" - в улицу "Шалқар", улицу "Сибирская" - в улицу "Сарыарка", улицу "Телевышка" - в улицу "Жиделі", улицу "Северная" - в улицу "Тұйық", улицу "Восточная" - в улицу "Нұрлы", улицу "Подстанция" - в улицу "Баянды".
2. Исполнение настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Байдибек би" А.Айтуову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байдибек би Е.Рысбаев