Таран ауылдық округі Б.Қыдырбекұлы ауылының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Таран ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № 18-11 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Таран ауылдық округі Б.Қыдырбекұлы ауылының халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 27 наурыздағы Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Таран ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таран ауылдық округінің Б.Қыдырбекұлы ауылының Новостройка көшесіне "Ұлытау" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялаған күшінен кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран ауылдық округінің әкімі Ч.Бабагельдиев

Таранский сельский округ О присвоении наименований улицам села Б.Кыдырбекулы
Решение акима Таранского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 24 ноября 2025 года № 18-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Б.Кыдырбекулы, Таранского сельского округа и на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии от 27 марта 2025 года аким Таранского сельского округа ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Улице Новостройке в селе Б.Кыдырбекулы, Таранского сельского округа дать имя "Ұлытау".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вступает в силу по истечении календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Таранского сельского округа Ч.Бабагельдиев