Самсы ауылдық округі Самсы ауылының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Самсы ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 10-19 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Самсы ауылдық округі Самсы ауылының халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11 маусымдағы Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл ауданы Самсы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самсы ауылдық округінің Самсы ауылының Жетісу көшесіне "Мұсахан Қартаңбаев" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялаған күшінен кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Самсы ауылдық округінің әкімі Ж. Мухаметжанов

Самсинский сельский округ О присвоении наименований улицам села Самсы
Решение акима Самсинского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 24 октября 2025 года № 10-19
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Самсы, Самсинского сельского округа и на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии от 11 июня 2025 года аким Самсинского сельского округа ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Улице Жетысу в селе Самсы, Самсинского сельского округа дать имя "Мұсахан Қартаңбаев".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Самсинского сельского округа Ж. Мухаметжанов