Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары мен қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көму бойынша халық үшін арналған тарифтерді бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 34-166 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365 - бабының 3-тармағының 2), 3) тармақшаларына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифов для населения по сбору, транспортировке и захоронению твердых бытовых отходов по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 16 июня 2025 года № 34-166
В соответствии с подпунктами 2), 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Алматинской области, РЕШИЛ:

1. Алматы облысы Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары мен халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Әмірғалиев
Бекітілген Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының шешімімен бастап __________ 2025 жыл №____
Алматы облысы Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Объектінің атауы
Есеп бірлігі
Есеп айырысу
нормалар
жинақтау, м3 / жыл
1
2
3
4
1.
Абаттандырылған үй иелері
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жамбылскому району Алматинской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Амиргалиев
Утверждены решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от __________ 2025 года №____
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жамбылскому району Алматинской области
Наименование объекта
Расчетная единица
Расчетные
нормы
накопления, м3/год
1
2
3
4
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель