Ақкөл ауылдық округіне қарасты атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 01 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11маусымдағы Алматы облысының онамастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Балқаш ауданы, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауылдық округіне қарасты атауы жоқ көшеге"Тайланбаев Ізбасар" деп атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б.Орынбаев

О наименовании новых улиц в Аккольском сельском округе
Решение акима Аккольского сельского округа Балхашского района Алматинской области от 16 сентября 2025 года № 01
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учҰтом мнения населения Аккольского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новую улицу в селе Акколь, Аккольского сельского округа имея ветерана Великой Отечественной войны: "Тайланбаев Ізбасар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Орынбаев