Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 "Балқаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 45-150 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 737 812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 020 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 57 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25 300 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 634 537 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 858 127 мың теңге;
даму трансферттері 1 579 574 мың теңге;
субвенциялар 2 194 292 мың теңге;
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 2 544 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 73 293 мың теңге
2) шығындар 8 084 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 147 450 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 414 811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 966 мың теңге;

О внесении изменеий в решение Балхашского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 32-123 "О бюджете Балхашского района на 2025-2027 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 15 декабря 2025 года № 45-150
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Балхашского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 32-123 "О бюджетах Балхашского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы соответственно согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 6 737 812 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 020 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления 57 570 тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 300 тенге;
поступления трансфертов 4 634 537 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 858 127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 579 574тысяч тенге;
субвенции 2 194 292 тысячи тенге;
трансферты на возмещение потерь в связи с принятием законодательства 2 544 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 73 293 тысяч тенге
2) затраты 8 084 144тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 147 450 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 414 811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 966 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 497 755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 497 755 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 73 293 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 497 755 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 497 755 тысячи тенге."
используемые остатки бюджетных средств 73 293 тыс. тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".