5 917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 898
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
424 986
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 273
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
72 273
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
200 516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 516
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 276
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 423
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
43 645
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
27 172
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
70 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
70 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 161 691
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 976 629
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 804 363
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
923 359
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
881 004
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 172 266
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
79 790
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
282 700
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
487 951
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
321 825
2
Коммуналдық шаруашылық
592 125
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

5 917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 898
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
424 986
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 273
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72 273
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
200 516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 276
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 423
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
43 645
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
27 172
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
70 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
70 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 161 691
1
Жилищное хозяйство
2 976 629
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 804 363
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
923 359
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
881 004
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 172 266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
79 790
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
282 700
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
487 951
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
321 825
2
Коммунальное хозяйство
592 125
467
Отдел строительства района (города областного значения)

97 192
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
97 192
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 192
02
Қорғаныс
123 003
1
Әскери мұқтаждар
91 791
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
91 791
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
91 791
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
31 212
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 212
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
31 212
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
129 893
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
129 893
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
129 893
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
129 893
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 086 964
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
101 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101 238
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
101 238
2
Әлеуметтiк көмек
781 155
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
701 474
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 569
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 124
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
124 035
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81 274
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
479 555
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 681

97 192
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
97 192
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
97 192
02
Оборона
123 003
1
Военные нужды
91 791
122
Аппарат акима района (города областного значения)
91 791
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
91 791
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
31 212
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31 212
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
31 212
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
129 893
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
129 893
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
129 893
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
129 893
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 086 964
1
Социальное обеспечение
101 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 238
005
Государственная адресная социальная помощь
101 238
2
Социальная помощь
781 155
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
701 474
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 569
006
Оказание жилищной помощи
3 124
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
124 035
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81 274
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
479 555
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 681

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Түпкілікті нәтиже
Қала әкімі аппаратының материалдық-техникалық базасын нығайту, %
82,3
85,0
86,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
Түпкілікті нәтиже
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шараларды атқару, %
100
100
100
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
Түпкілікті нәтиже
Өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған ауылды елді мекендерді мобильдік құрылымдармен және өртке қарсы посттармен қорғау деңгейі, %
100
100
100
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес көрсетілетін әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі, %
76,0
81,0
84,5
Түпкілікті нәтиже
Шенгелді ауылдық округінің жарықтандырылған көшелерінің үлесі, %
60
80
90
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Түпкілікті нәтиже
Елді мекендердің санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, бей-берекет қоқыстарды жою, қоғамдық орындарды қоқыс жәшіктерін орната отырып тұрғындардың экологиялық қауіпсіз өмір сүру ортасын қалыптастыру, %
80
80,5
91
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес көрсетілетін әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз етілу деңгейі, %
76,0
81,0
84,5
Түпкілікті нәтиже
Елді мекендерді кешенді түрде абаттандыру, жасыл желектерді көбейту, экологиялық жағдайды жақсарту, тұрғындардың комфортты және эстетикалық тұрғыдан тартымды ортасын қалыптастыру, %
54
72
84
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Түпкілікті нәтиже
Жөндеу жұмыстарынан кейін жолдарды қалыпты жағдайға келтіру, көліктер мен жаяу жүргіншілердің қауіпсіз және үздіксіз қозғалысын қамтамасыз ету, көліктің қолжетімділігін арттыру, апатты жағдайларды азайту және халықтың өмір сүру сапасын жақсарту, %
85
98
100
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
Нысаналы индикатор
Өңірлік экономикалық дамуға жәрдемдесу шаралары шеңберінде елді мекендерді дамыту іс-шараларының орындалу пайызы 100%; елді мекендерді дамыту шараларымен қамтылған ауылдар саны.
9%
18%
25%
Түпкілікті нәтиже
Өңiрлердi дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк, көлiк және әлеуметтiк инфрақұрылымды жақсартуға бағытталған елдi мекендердi дамыту жөнiндегi шаралар кешенiн iске асыру; аумақтардың инвестициялық тартымдылығын арттыру және аймақтардың тұрақты әлеуметтік-экономикалық дамуы үшін қолайлы жағдайлар жасау бойынша қамтамасыз етулген елді мекендер, %
9
18
25

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
Конечный результат
Укрепление материально-технической базы аппарата акима города, %
82,3
85,0
86,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
Конечный результат
Выполнение мероприятий по исполнению всеобщей воинской обязанности, %
100
100
100
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
Конечный результат
Уровень защиты населения сельских населенных пунктов, где не созданы органы государственной пожарной безопасности, мобильными подразделениям и пожарными постами, %
100
100
100
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
008
Освещение улиц в населенных пунктах
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
76,0
81,0
84,5
Конечный результат
Доля улиц Шенгельдинского сельского округа, обеспеченных уличным освещением, %
60
80
90
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Конечный результат
Обеспечение надлежащего санитарного состояния населҰнных пунктов, ликвидация стихийных свалок, установка мусорных урн в общественных местах и формирование благоприятной, экологически безопасной среды проживания для населения, %
80
80,5
91
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
76,0
81,0
84,5
Конечный результат
Комплексное благоустройство и озеленение населҰнных пунктов, увеличение площади зелҰных насаждений, улучшение экологического состояния и создание комфортной и эстетически привлекательной среды для проживания населения, %
54
72
84
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Конечный результат
Приведение автомобильных дорог в нормативное состояние после проведения ремонтных работ, обеспечение безопасного и бесперебойного движения транспорта и пешеходов, улучшение транспортной доступности, снижение аварийности и повышение качества жизни населения
85
98
100
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
Конечный результат
Доля населҰнных пунктов, охваченных мероприятиями по обустройству
9
18
25

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
Түпкілікті нәтиже
Отын сатып алу әлеуметтік көмегін алушылар саны (Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандары), адам
350
360
370
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Түпкілікті нәтиже
Атаулы әдеуметтік көмек алушылар саны, адам
672
660
650
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
Түпкілікті нәтиже
Тұрғын үй көмегін алушылар саны, адам
60
65
65
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
Түпкілікті нәтиже
Жергілікті өкілдік органның шешімі бойынша әлеуметтік көмек алушылар саны, адам
600
630
650
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
Түпкілікті нәтиже
Материалдық қамтамасыз етілген үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балалар саны, бала
70
75
80
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
Түпкілікті нәтиже
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетудің белгіленген стандарттарына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету жөніндегі іс-шараларды, олардың жеке даму, әлеуметтену және интеграция деңгейін арттыруға бағдарланған қызмет алушылардың жеке қажеттіліктерін ескере отырып, арнаулы әлеуметтік қызметтерді орындау, %
100
100
100
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
Түпкілікті нәтиже
Жеке көмекшілер, ымдау тілі мамандары тарапынан қызмет көрсету бойынша іс-шараларды орындау, мүгедектігі бар адамдардың жеке абилитация және оңалту бағдарламасына сәйкес санаторийлік-курорттық емдеуді ұйымдастыру, техникалық оңалту құралдарымен қамтамасыз ету бойынша белгеленген қызметтерді көрсету, %
100
100
100

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Конечный результат
Численность получателей социальную помощь на приобретение топлива (специалисты здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан), чел.
350
360
370
005
Государственная адресная социальная помощь
Конечный результат
Численность получателей адресной социальной помощи, чел.
672
660
650
006
Оказание жилищной помощи
Конечный результат
Численность получателей жилищной помощи, чел.
60
65
65
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Конечный результат
Численность получателей (отдельных категорий граждан) социальной помощи по решению местного представительного органа, чел.
600
630
650
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
Конечный результат
Численность детей с инвалидностью обучающихся на дому, обеспеченных материальной поддержкой, ребенок
70
75
80
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Конечный результат
Выполнение мероприятий по предоставлению специальных социальных услуг в соответствии с установленными стандартами оказания специальных социальных услуг по объемам, специальных социальных услуг с учетом индивидуальных потребностей получателей услуг, ориентированных на повышение уровня их личностного развития, социализации и интеграции, %
100
100
100
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
Конечный результат
Выполнение мероприятий по предоставлению услуг индивидуальными помощниками, специалистами жестового языка, санаторно-курортного лечения, обеспечение техническими средствами реабилитации в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации инвалида, %
100
100
100

028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
Түпкілікті нәтиже
Қиын жағдайға душар болған отбасыларға (адамдарға) көмек көрсету бойынша іс-шараларды атқару, %
100
100
100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
Түпкілікті нәтиже
Инватакси қызметімен қамтамасыз етілген мүгедектігі бар адамдары саны, адам
70
80
90
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор
Мемлекет басшысының және жергілікті атқарушы органдардың қызметін, Президенттің жыл сайынғы Жолдауы мен мемлекеттік бағдарламалардың орындалуын ақпараттық жария ету (материалдар саны)
1 200
1 250
1 300
Түпкілікті нәтиже
Мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру үшін тартылған республикалық және өңірлік БАҚ саны, бірлік
5
7
9
Мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру үшін белгіленген көрнекі материалдардың саны, бірлік
100
110
120
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор
Мемлекет басшысының және жергілікті атқарушы органдардың қызметін, Президенттің жыл сайынғы Жолдауы мен мемлекеттік бағдарламалардың орындалуын ақпараттық жария ету (материалдар саны)
1 200
1 250
1 300
Түпкілікті нәтиже
Мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру үшін шығарылған материалдардың саны, бірлік
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
950
1 000
1 500
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
76
81
84,5
Түпкілікті нәтиже
Мәдениет объектілерімен және қызметтерімен қамтамасыз етудің өсуі, %
48,7
49,8
51,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Қалалық кітапхана оқырмандарының саны, адам
11 025
12 841
13 933
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
Нысаналы индикатор
Мемлекеттік тілді меңгерген халықтың үлесі, %
86,0
86,5
87,0
Түпкілікті нәтиже
Қонаев қаласында тілдік ахуал мәселелері бойынша әлеуметтанулық және талдамалық зерттеу жүргізу, %
86,0
86,5
87,0

028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
Конечный результат
Выполнение мероприятий по предоставлению услуг семьям (лицам), оказавшимся в трудной жизненной ситуации, %
100
100
100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
Конечный результат
Численность лиц с инвалидностью, охваченных услугами инватакси, чел.
70
80
90
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
Целевой индикатор:
Информационное освещение деятельности главы государства и местных исполнительных органов, исполнения ежегодного Послания Президента и государственных программ (количество материалов)
1 200
1 250
1 300
Конечный результат
Количество привлеченных республиканских и региональных СМИ для реализаций государственной информационной политики, ед.
5
7
9
Количество наглядных материалов установленных для реализации государственной информационной политики, ед.
100
110
120
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
Целевой индикатор:
Информационное освещение деятельности главы государства и местных исполнительных органов, исполнения ежегодного Послания Президента и государственных программ (количество материалов)
1 200
1 250
1 300
Конечный результат
Количество выпущенных материалов для реализации государственной информационной политики, ед.
950
1 000
1 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
003
Поддержка культурно-досуговой работы
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными благами и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов
76
81
84,5
Конечный результат
Рост обеспеченности объектами и услугами культуры
48,7
49,8
51,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Количество читателей городской библиотеки, чел.
11 025
12 841
13 933
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
Целевой индикатор:
Доля населения, владеющего государственным языком, %
86,0
86,5
87,0
Конечный результат
Проведение социалогического и аналитического исследования по вопросам языковой ситуации в городе Конаев, %
86,0
86,5
87,0

008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын азаматтар санын жалпы халықтың 50% - на дейін жеткізу, %
51
53,5
57,4
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Қала деңгейінде спорттық жарыстар өткізу жөніндегі іс шаралар жоспарын орындауоведению спортивных соревнований на уровне города, %
100
100
100
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
Түпкілікті нәтиже
Облыстық спорттық іс-шараларға түрлі спорт түрлері бойынша Қонаев қаласының құрама командаларының мүшелерін даярлауды және олардың қатысуын қамтамасыз ету, %
100
100
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Шеңгелді ауылының мәдениет үйін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, бірлік
1
Күрделі жөндеуден кейін Шеңгелді ауылының мәдениет үйін пайдалануға беру актісі, бірлік
1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
Түпкілікті нәтиже
Салық салу мақсатында мүлікті бағалау, қызмет саны
1
1
1
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Түпкілікті нәтиже
Қарыз алу шарттарынан туындайтын сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша төлемдерді уақтылы жүзеге асыру, %
100
100
100
007
Бюджеттік алып қоюлар
Түпкілікті нәтиже
Облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың орындалуын қамтамасыз ету, %
100
100
100
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
Түпкілікті нәтиже
Тиісті қаржы жылы үшін жергілікті атқарушы органның резервінен қаражат бөлу туралы қала әкімдігінің қаулыларының орындалуын қамтамасыз ету
100
100
100
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Түпкілікті нәтиже
Бюджеттік кредит беру есебінен ауылдық елді мекендерге тұрғын үй сатып алуға мамандардың саны, адам
8
8
7

008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Доведение численности граждан, занимающихся физической культурой и спортом, до 50 % от общего населения, %
51
53,5
57,4
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Выполнение плана мероприятий по проведению спортивных соревнований на уровне города, %
100
100
100
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
Конечный результат
Обеспечение подготовки и участия членов сборных команд города Қонаев по различным видам спорта на областных спортивных мероприятиях, %
100
100
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт дома культуры с.Шенгельды
1
Акт ввода в эксплуатацию дома культуры с.Шенгельды после капитального ремонта
1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
Конечный результат
Проведение оценки имущества, услуга
1
1
1
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Конечный результат
Своевременное осуществление платежей по выплате вознаграждений и прочих платежей, вытекающих из условий заимствования, %
100
100
100
007
Бюджетные изъятия
Конечный результат
Обеспечение исполнения бюджетных изъятий в областной бюджет, %
100
100
100
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
Конечный результат
Обеспечение исполнения постановлений акимата города о выделении средств из резерва местного исполнительного органа за соответствующий финансовый год, %
100
100
100
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Конечный результат
Численность специалистов на приобретение жилья в сельские населенные пункты за счет предоставления бюджетного кредита
8
8
7

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
Түпкілікті нәтиже
Қаланың жергілікті атқарушы органының облыстық бюджет алдындағы борышқа қызмет көрсету жөніндегі борыштық міндеттемелерді орындауын қамтамасыз ету, %
100
100
100
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
Түпкілікті нәтиже
Ауылдық елді мекендерге келген және көтерме жәрдемақы түріндегі әлеуметтік төлемдермен қамтамасыз етілген мамандар саны, адам
22
21
18
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор
Ауыл шаруашылығының жалпы өнімінің (көрсетілетін қызметтерінің) нақты көлемінің индексі, %
102
103
103
Түпкілікті нәтиже
Ауыл шаруашылығының жалпы өнімі, млн.тенге
31 000
32 000
35 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
Түпкілікті нәтиже
Алматы облысының облыс орталығы мәртебесін алуға байланысты Қонаев қаласының шекарасын белгілеу жөніндегі жұмыстарды орындау, %
100
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, ед.
2
2
2
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Түпкілікті нәтиже
коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, бірлік
1
1
023
Туризм объектілерін дамыту
Түпкілікті нәтиже
"Көшпенділер қаласын" реконструкциялауға жобалық сметалық құжататма әзірлеу, бірлік
1
041
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
Нысаналы индикатор
Өңірлік стандарттар жүйесіне сәйкес әлеуметтік игіліктермен және қызметтермен қамтамасыз ету деңгейі, %
81,0
84,5
86,0
Түпкілікті нәтиже
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салуға жобалық сметалық құжаттама әзірлеу, бірлік
1
056
Жануарларға арналған баспаналар, уақытша ұстау пункттерін салу
Түпкілікті нәтиже
Қонаев қаласында қаңғыбас мысықтар мен иттерді уақытша ұстауға арналған баспана құрылысын іске қосу актісі, бірлік
1

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
Конечный результат
Обеспечение выполнения местным исполнительным органом города долговых обязательств перед областным бюджетом по обслуживанию долга, %
100
100
100
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
Конечный результат
Количество специалистов, прибывших в сельские населенные пункты и обеспеченных социальными выплатами в виде подъемных пособий
22
21
18
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
Целевой индикатор:
Индекс физического объема валовой продукции (услуг) сельского хозяйства, %
102
103
103
Конечный результат
Валовая продукция сельского хозяйства, млн.тенге
31 000
32 000
35 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
Конечный результат
Выполнение работ по установлению границ города Қонаев, в связи с приобретением статуса областного центра Алматинской области, %
100
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, ед.
2
2
2
005
Развитие коммунального хозяйства
Конечный результат
разработка проектно-сметной документации на развитие коммунального хозяйства, ед.
1
1
023
Развитие объектов туризма
Конечный результат
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию "города кочевников"
1
041
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
Целевой индикатор:
Уровень обеспеченности социальными и услугами в соответствии с Системой региональных стандартов, %
81,0
84,5
86,0
Конечный результат
Разработка проектно-сметной документации объекта социального обеспечения, ед
1
056
Строительство приютов, пунктов временного содержания для животных
Конечный результат
Акт ввода в эксплуатацию приюта для временного содержания бродячих кошек и собак в городе Қонаев, ед.
1