Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы "Қонаев қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 44-152 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 3 қазандағы № 51-165 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы "Қонаев қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 44-152 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

О признании утратвишим силу решение маслихата города Қонаев от 8 мая 2025 года № 44-152 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Қонаев""
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 3 октября 2025 года № 51-165
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Қонаев от 8 мая 2025 года № 44-152 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Қонаев".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров