Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 8 тамыздағы № 50-164 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 41 684 614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 918 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 126 463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 988 095 мың теңге;
трансферттер түсімі 14 651 969 мың теңге;
2)шығындар 43 789 419 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 69 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 78 640 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 587 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 173 858 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 8 августа 2025 года № 50-164
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-134 следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы 41 684 614 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 24 918 087 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 126 463 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 988 095 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 14 651 969 тысяч тенге;
2)затраты 43 789 419 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 69 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 78 640 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 587 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 173 858 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 173 858 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 776 080 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 295 030 мың теңге;";
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 692 808 мың теңге.;
"2. Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві 357 635 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 173 858 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 776 080 тысяч тенге;
погашение займов 1 295 030 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 692 808 тысяч тенге;
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2025 год в сумме 357 635 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1 099 281
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
155 224
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 224
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
155 224
2
Әлеуметтiк көмек
615 837
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
549 354
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 847
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
127 744
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 058
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 850
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
318 349
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 483
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
66 483
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
328 220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148 220
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 529
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 523
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
56 867
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 101
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 200
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
180 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

1 099 281
1
Социальное обеспечение
155 224
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 224
005
Государственная адресная социальная помощь
155 224
2
Социальная помощь
615 837
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
549 354
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 847
006
Оказание жилищной помощи
3 506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
127 744
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 058
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 850
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
318 349
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 483
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
66 483
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
328 220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
148 220
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 529
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 523
021
Капитальные расходы государственного органа
18 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
56 867
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
12 101
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 200
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
180 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь