Алматы облысы Қонаев қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 12-15 шешімі. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2026 жылғы 12 ақпандағы № 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 12.02.2026 № 2-4 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48, 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес Қонаев қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы облысы Қонаев қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қонаев қаласы әкімінің орынбасары М.Ф. Тұрсын тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов

Об объявлении на территории города Қонаев Алматинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Қонаев Алматинской области от 17 декабря 2025 года № 12-15. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 12 февраля 2026 года
Сноска. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 12.02.2026 № 2-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким города Қонаев РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Қонаев Алматинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Қонаев Тұрсын М.Ф.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов