"Қонаев қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қонаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8-12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 10-11 шешімі
Қонаев қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қонаев қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қонаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6146-05 болып тіркелді) келесі толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің қосымшада:
№ 1034 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
№ 1034 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Шеңгелді ауылы, № 54179 әскери бөлімі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қонаев қаласы, Шеңгелді ауылының № 54179 әскери бөлімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қонаев қаласының
аумақтық сайлау
комиссиясы
Қонаев қаласы әкімінің
2025 жылғы 24 қазандағы № 10-11
шешіміне қосымша
Қонаев қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
1. № 933 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан, № 44, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы №2 гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 1-ден № 12-ге дейін, № 20, № 27, № 37, № 38, № 38А, № 38В.
2. № 934 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 13, № 14, № 21-ден № 26-ға дейін, № 28-ден № 33-ге дейін, № 41/1.
3. № 935 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан, № 26, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан: № 8-ден № 15-ке дейін, № 16, № 16А, № 18, № 20-дан № 25-ке дейін, № 30, № 47.
4. № 936 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, № 9, Жеке кәсіпкер "Малыш балабақшасы".
Шекарасы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан: № 4, № 6, № 7, №8, № 14, № 16, № 18, № 19, с № 20 по № 23, № 24А, №24Б, № 24Г, № 26, № 27.
5. № 937 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Искорка балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

О внесении изменений и дополнений в решение № 8-12 акима города Конаев от 7 августа 2024 года "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Конаев"
Решение акима города Қонаев Алматинской области от 24 октября 2025 года № 10-11
Аким города Конаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Конаев от 7 августа 2024 года за № 8-12 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Конаев" (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области № 6146-05) следующие изменения и дополнения:
В приложении к указанному решению:
Избирательный участок № 1034 изложить в новой редакции:
Избирательный участок № 1034
Место нахождение избирательного участка: село Шенгельди, № 54179 военная часть.
Границы избирательного участка: город Конаев, село Шенгельди, № 54179 военная часть.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Конаев.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Конаев
Приложение к решению акима города Конаев № 10-11 от 24 октября 2025 года
Границы избирательных участков по городу Қонаев
1. Избирательный участок № 933
Центр: город Қонаев, 1-микрорайон, № 44, "Гимназия №2 имени Ш.Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон: с № 1 по № 12, № 20, № 27, № 37, № 38, № 38 А, № 38В.
2. Избирательный участок № 934
Центр: город Қонаев, 1-микрорайон, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Гүлдер" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон: № 13, № 14, с № 21 по № 26, с № 28 по № 33, № 41/1.
3. Избирательный участок № 935
Центр: город Қонаев, 2-микрорайон, № 26, "Средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 2-микрорайон: с № 8 по № 15, № 16, № 16А, № 18, с № 20 по 25, № 30, № 47.
4. Избирательный участок № 936
Центр: город Қонаев, 3-микрорайон, № 9, Индивидуальный предприниматель "Детский сад Малыш".
В границах: город Қонаев, 3-микрорайон: № 4, № 6, № 7, №8, № 14, № 16, № 18, № 19, с № 20 по № 23, № 24А, №24Б, № 24Г, № 26, № 27.
5. Избирательный участок № 937
Центр: город Қонаев, 2-микрорайон, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Искорка" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".

Шекарасы: Қонаев қаласы, 2-шағын аудан: № 1-ден № 7-ге дейін, № 29, № 31-ден № 38-ге дейін; Энергетическая көшесі.
6. № 938 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Қойшыманов көшесі, № 10 "В", "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұр-бөбек балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Ивушка" шағын ауданы; Қонаев көшесі, Абай көшесі, Қойшыманов көшесі.
7. № 939 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 18-шағын аудан.
8. № 940 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Октябрьская көшесі, № 24, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы №1 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 19-шағын аудан.
9. № 941 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі, № 1, "Алматы облысы білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қонаев қаласының көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы; Әсем-Тас" шағын ауданы; Индустриальная көшесі; "Самал" шағын ауданы.
10. № 942 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, №2, "Алматы облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қонаев қаласының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі № 1, № 2, № 2а, № 2б, № 3, № 5-тен № 14-ке дейін, № 16, № 16А, № 16Г, № 19, № 20, № 26А, № 26Б, № 28, № 30, № 40, № 46; 20-шағын аудан.
11. № 943 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі, № 28/1, "Қапшағай аймағының газ жүйелері" ЖШС.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Железнодорожная көшесі, ВОХР көшесі, Сейфуллина көшесі № 58, № 88; Спутник шағын ауданы; "Алтын-Алма" бағбандық серіктестігі.
12. № 944 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Құрама жем зауыты "AгроФуд" ЖШС, Железнодорожная көшесі № 25 Б.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Рауан" шағын ауданы; "Строитель" бағбандық серіктестігі; "Строитель" бағбандық серіктестігі: Абрикосовая көшесі, Вишневая көшесі, Зеленая көшесі, Клубничная көшесі, Луговая көшесі, Яблоневая көшесі; "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Связист-1", "Қапшағай Энергетик-1", "Заря Восток", "Бірлесу" бағбандық серіктестіктері.

В границах: город Қонаев, 2-микрорайон: с № 1 по № 7, № 29, с № 31 по № 38; улица Энергетическая.
6. Избирательный участок № 938
Центр: город Қонаев, улица Койчуманова, № 10 "В", Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нур-Бобек" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, микрорайон "Ивушка"; улица Конаева; улица Абая; улица Койчуманова.
7. Избирательный участок № 939
Центр: город Қонаев, микрорайон "Ивушка", Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 18-микрорайон.
8. Избирательный участок № 940
Центр: город Қонаев, улица Октябрьская, №24, "Средняя школа №1 имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 19-микрорайон.
9. Избирательный участок № 941
Центр: город Қонаев, улица Сейфуллина, № 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный колледж города Қонаев" государственного учреждения "Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, микрорайон "Жулдыз"; микрорайон "Асем-Тас"; улица Индустриальная; микрорайон "Самал".
10. Избирательный участок № 942
Центр: город Қонаев, улица Конаева, № 2, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Қонаев" государственного учреждения "Управления физической культуры и спорта Алматинской области".
В границах: город Қонаев, улица Сейфуллина № 1, № 2, № 2а, № 2б, № 3, с № 5 по №14, № 16, № 16А, № 16Г, № 19, № 20, №26а, № 26Б, № 28, № 30, № 40, № 46; 20-микрорайон.
11. Избирательный участок № 943
Центр: город Қонаев, улица Сейфуллина, № 28/1, ТОО "Газовые сети Капшагайского региона".
В границах: город Қонаев, улица Железнодорожная; улица ВОХР, улица Сейфуллина № 58, № 88; микрорайон "Спутник"; садоводческое товарищество "Алтын Алма".
12. Избирательный участок № 944
Центр: город Қонаев, Комбикормовый завод ТОО "АгроФуд", улица Железнодорожная № 25 Б.
В границах: город Қонаев, микрорайон "Рауан"; садоводческое товарищество "Строитель"; садоводческое товарищество: "Строитель": улица Абрикосовая, улица Вишневая, улица Зеленая, улица Клубничная, улица Луговая, улица Яблоневая; садоводческие товарищества: "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Связист-1", "Капшагай Энергетик-1", "Заря Восток", "Бірлесу".

13. № 945 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, "Қапшағай бидай өнімдері" ЖШС, Железнодорожная көшесі № 25.
Шекарасы: Қонаев қаласы, "Строитель" бағбандық серіктестігі: Колосок көшесі, Малиновая көшесі, Персиковая көшесі, Садовая көшесі, Сиреневая көшесі, Степная көшесі, Цветочная көшесі, Центральная көшесі, Энергетик көшесі, Ягодная көшесі, Грушовая көшесі, Маяк көшесі, Ветеранов көшесі, Виноградная көшесі.
14. № 946 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қасым Қайсенов атындағы №4 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан: № 28А, № 28Б, № 28В, № 28Г, № 28Д, № 34, № 36-дан № 43-ке дейін; 5-шағын аудан: № 5, № 6, № 9, № 10-нан № 13А-ға дейін.
15. № 947 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан, № 61/1, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Орта мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан: № 27-ден № 30-ға дейін, № 35-тен № 39-ға дейін, № 41-ден № 43-ке дейін, № 46, № 48, № 53, № 54, № 56-дан № 58-ге дейін; 5-шағын аудан: № 22, № 23, № 25, № 28.
16. № 948 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 3-шағын аудан, № 25, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар шығармашылығы және жазғы демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан: № 2А, № 2Б, № 2В, № 3, № 3/1, № 4; Қонаев көшесі № 3, № 17, № 17/3; Шенгелдинская көшесі, Зареченская көшесі, Капшагайская көшесі; 12 шағын аудан; 12а ықшам аудан; 12б ықшам аудан; Восточный ықшам ауданы; "Гүлдер" ықшам ауданы; "Арна" ықшам ауданы.
17. № 949 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Жамбыл көшесі, № 13/1, Қонаев қаласының қалалық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 1-шағын аудан: № 15-тен № 19-ға дейін; 3-шағын аудан: № 1, № 2, № 3, № 5, № 10А, № 10Б, № 10В, № 11, № 12, № 15; 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 6, № 18, № 19; Жамбыл даңғылы; Достык көшесі.
18. № 950 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.А. Қонаев атындағы №1 қазақ орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 4-шағын аудан: № 10, № 12, № 16, № 20, № 21, № 23-тен 25-ке дейін, № 26, № 61/1, № 61/2, № 61/3, № 62, № 64, № 66.
19. № 951 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 10-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазақ орта мектеп-лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

13. Избирательный участок № 945
Центр: город Қонаев, ТОО "Қапшағай бидай өнімдері", улица Железнодорожная № 25.
В границах: город Қонаев, садоводческое товарищество: "Строитель": улица Колосок, улица Малиновая, улица Персиковая, улица Садовая, улица Сиреневая, улица Степная, улица Цветочная, улица Центральная, улица Энергетик, улица Ягодная, улица Грушовая, улица Маяк, улица Ветеранов, улица Виноградная.
14. Избирательный участок № 946
Центр: город Қонаев, 3-микрорайон, "Средняя школа №4 имени Касыма Кайсенова" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 3-микрорайон: № 28А, № 28Б, № 28В, № 28Г, № 28Д, № 34, с № 36 по № 43. 5-микрорайон: № 5, № 6, № 9, с № 10 по 13а.
15. Избирательный участок № 947
Центр: город Қонаев, 4-микрорайон, №61/1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области"
В границах: город Қонаев, 4-микрорайон: с № 27 по 30, с № 35 по № 39, с № 41 по 43, № 46, № 48, № 53, № 54, с № 56 по № 58; 5-микрорайон: № 22, № 23, № 25, № 28.
16. Избирательный участок № 948
Центр: город Қонаев, 3-микрорайон, № 25, государственного коммунального казенного предприятия "Центр детского творчества и летнего отдыха" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: 5-микрорайон: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 3/1, № 4; улица Конаева № 3, № 17, 17/3; улица Шенгелдинская, улица Зареченская, улица Капшагайская; 12-микрорайон; 12а-микрорайон; 12б-микрорайон; микрорайон "Восточный"; микрорайон "Гулдер"; микрорайон "Арна".
17. Избирательный участок № 949
Центр: город Қонаев, улица Жамбыла, № 13/1, Дом культуры города Қонаев.
В границах: город Қонаев, 1-микрорайон: с № 15 по № 19; 3-микрорайон: № 1, № 2, № 3, № 5, № 10А, № 10Б, № 10В, № 11, № 12, № 15; 4-микрорайон: с № 1 по 4, № 6, № 18, № 19; проспект Жамбыла, улица Достык.
18. Избирательный участок № 950
Центр: город Қонаев, 4-микрорайон, "Казахская средняя школа №1 имени Д. А. Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 4-микрорайон: № 10, № 12, № 16, № 20, № 21, с № 23 по 25, № 26, № 61/1, № 61/2, № 61/3, № 62, № 64, № 66.
19. Избирательный участок № 951
Центр: город Қонаев, 10-микрорайон, Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-лицей" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области"

Шекарасы: Қонаев қаласы, 8-шағын аудан; 10-шағын аудан; "Қарлығаш" шағын ауданы; Ветеринарлық станция көшесі.
20. № 952 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Жұбанов атындағы №5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан: № 15, № 17, № 17б, № 18-ден № 21-ге дейін, № 24, № 26, № 27, № 29-дан № 31-ге дейін, № 33-тен № 38-ге дейін, № 40, № 42, № 44, № 48А, № 50А, № 53, № 55-тен № 57-ге дейін.
21. № 956 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі, Шеңгелді ауылының Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Казахстанская көшесі, Қожахан баба көшесі, Қабан-Қаблиса көшесі, Момышұлы көшесі, Сейфуллин көшесі, Айымбетов көшесі, Жамбыл көшесі, Қадырғали Жалайыр, Сәтпаев көшесі, Өтеген Батыр көшесі, Мақатаев көшесі, Бражников көшесі, Малайсары көшесі, Бокин кошесі, Ехнич көшесі, Бақтыбай ақын көшесі, Балпық би көшесі, Бейбітшілік көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Бөлек батыр көшесі, Қ.Күрішбаев көшесі, Рысқұлбеков көшесі, А. Жылқыбайұлы көшесі; Шолақ ауылы.
22. № 957 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Мақатаев көшесі, №10, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шеңгелді ауылындағы Қ. Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская көшесі, Комсомольская көшесі, Райымбек көшесі, Ескелді би көшесі, Уәлиханов көшесі, Жиенқұлов көшесі, Б. Римова көшесі, Т. Тоқтаров көшесі, К. Тоқаев көшесі, Астана көшесі, М. Өзтүрік көшесі, Балуан Шолақ көшесі, Гвардейская көшесі; "Қайнар" ықшам ауданы.
23. № 958 сайлау учаскесі
Орталығы: Кербұлақ ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кербұлақ ауылындағы №7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Кербұлақ ауылы.
24. № 959 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Жалайыр көшесі, № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбұлақ ауылындағы №8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
25. № 960 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосқұдық станциясы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосқұдық ауылындағы №9 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қосқұдық станциясы; Тасқұм; Құлантөбе; Бөктер разъездері.

В границах: 8-микрорайон; 10-микрорайон; микрорайон "Карлыгаш"; улица Ветеринарная станция.
20. Избирательный участок № 952
Центр: город Қонаев, 5-микрорайон, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №5 имени Ахмета Жубанова" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: город Қонаев, 5-микрорайон: № 15, № 17, № 17б, с № 18 по № 21, № 24, № 26, № 27, с № 29 по № 31, с № 33 по № 38, № 40, № 42, № 44, № 48А, № 50А, № 53, с № 55 по № 57.
21. Избирательный участок № 956
Центр: село Шенгельды, улица Бахтыбай акына, Дом культуры села Шенгельды.
В границах: село Шенгельды, улица Казахстанская, улица Кожахан баба, улица Кабан-Каблиса, улица Момышулы, улица Сейфуллина, улица Айымбетова, улица Жамбыла, улица Кадыргали Жалайыра, улица Сатпаева, улица Отеген батыра, улица Макатаева, улица Бражникова, улица Малайсары, улица Бокина, улица Ехнича, улица Бахтыбай акына, улица Балпык би, улица Бейбитшилик, улица Тауелсиздик, улица Болек батыр, улица К. Куришбаев, улица Рыскулбекова, улица А. Жылкыбайулы и село Шолак.
22. Избирательный участок № 957
Центр: село Шенгельды, улица Макатаева, № 10, "Средняя школа № 6 имени К.Жалайыр села Шенгельды" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Шенгельды, улица Московская, улица Комсомольская, улица Райымбека, улица Ескелды би, улица Валиханова, улица Жиенкулова, улица Б. Римова, улица Т. Токтаров, улица К. Токаев, улица Астана, улица М. Озтурик, улица Балуан Шолак, улица Гвардейская, улица Уалиханова; микрорайон "Кайнар".
23. Избирательный участок № 958
Центр: село Кербулак, "Средняя школа №7 с дошкольным мини-центром села Кербулак" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кербулак.
24. Избирательный участок № 959
Центр: село Сарыбулак, улица Жалайыр, № 1, "Средняя школа №8 с дошкольным мини-центром села Сарыбулак" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Сарыбулак.
25. Избирательный участок № 960
Центр: станция Коскудык, "Средняя школа № 9 села Коскудык" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: станция Коскудык, разъезды: Таскум; Кулантобе; Боктер.

26. № 961 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақөзек ауылы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақөзек ауылындағы №10 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақөзек ауылы.
27. № 962 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, № 7, Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қонаев қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Қонаев қаласы, 5-шағын аудан, № 7.
28. № 963 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, № 10, "Шарапат" арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, № 10.
29. № 964 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы, № 32363 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, № 32363 әскери бөлімшесі.
30. № 980 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Полиция департаменті Қонаев қалалық полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Қонаев көшесі, № 14.
31. № 1034 сайлау учаскесі
Орталығы: Қонаев қаласы, Шеңгелді ауылының №54179 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қонаев қаласы, Шеңгелді ауылының №54179 әскери бөлімі.

26. Избирательный участок № 961
Центр: село Акозек, "Средняя школа № 10 села Акозек" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
В границах: село Акозек.
27. Избирательный участок № 962
Центр: город Қонаев, 5-микрорайон, № 7, Государственное комунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница Қонаев" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области" Акимата Алматинской области.
В границах: город Қонаев, 5-микрорайон № 7.
28. Избирательный участок № 963
Центр: город Қонаев, улица Қонаев, № 10, коммунальное государственное учреждение "Шарапат" центр оказания специальных социальных услуг.
В границах: город Қонаев, улица Конаева № 10.
29. Избирательный участок № 964
Центр: город Қонаев, микрорайон "Жулдыз", войсковая часть № 32363.
В границах: город Қонаев, войсковая часть № 32363.
30. Избирательный участок № 980
Центр: город Қонаев, улица Конаева № 14, Государственное учреждение "Управление полиции города Қонаев Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: город Қонаев, улица Конаева № 14.
31. Избирательный участок № 1034
Центр: город Қонаев, село Шенгельди, №54179 военная часть.
В границах: город Конаев, село Шенгельди, №54179 военная часть.