Алматы облысы бойынша ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 392 қаулысы
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 27-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня систем водоснабжения Алматинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата Алматинской области от 29 декабря 2025 года № 392
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 27 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Алматы облысы бойынша ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының энергетика және сумен жабдықтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

1. Утвердить перечень систем водоснабжения Алматинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и водоснабжения Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы "29" желтоқсандағы № 392 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі
Балқаш ауданы
1
"Ақжар" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
2
"Береке" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
3
"Құйған" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
Талғар ауданы
1
"Панфилов (СНК)" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
2
"Белбұлак" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
Қонаев қаласы
1
"Шеңгелді" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
2
"Ақөзек" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
3
"Кербұлақ" ауылының сумен жабдықтау жүйесі
4
"Сарбұлак" ауылының сумен жабдықтау жүйесі

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "29" декабря 2025 года № 392
Перечень систем водоснабжения Алматинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Балхашский район
1
система водоснабжения села "Акжар"
2
система водоснабжения села "Береке"
3
система водоснабжения села "Куйган"
Талгарский район
1
система водоснабжения села "Панфилова (СНК)"
2
система водоснабжения села "Бельбулак"
город Қонаев
1
система водоснабжения села "Шенгельды"
2
система водоснабжения села "Акозек"
3
система водоснабжения села "Кербулак"
4
система водоснабжения села "Сарбулак"