Алматы облысында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер ұсыну тарифтерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 312 қаулысы. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 наурыздағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 13.03.2026 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" № 281 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на предоставление специальных социальных услуг в Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 15 октября 2025 года № 312. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 13 марта 2026 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 13.03.2026 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987) акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер ұсыну тарифтері бекітілсін.
2. "Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

1. Утвердить тарифы на предоставление специальных социальных услуг в Алматинской области согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы "15" қазандағы № 312 қаулысына қосымша
Алматы облысында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерін ұсыну тарифтері
Мекемелердің түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Күніне
1 қызмет алушының тарифі
(теңге)
Кіші түрі
Қызмет алушының жағд айы
1
2
3
4
5
1.
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "15" октября 2025 года № 312
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг в Алматинской области
Типы учреждений
Виды услугополучателя
Тариф на 1 услугополучателя
в день
(тенге)
Подтип
Состояние услугополучателя
1
2
3
4
5
1.
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста