Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы "2025 жылға Алматы облысында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 374 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № 262 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 декабря 2024 года № 374 "Об установлении квоты рабочих мест в Алматинской области на 2025 год"
Постановление акимата Алматинский области от 27 августа 2025 года № 262
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы "2025 жылға Алматы облысында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 374 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 және 3 - қосымшалары осы қаулының 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 17 декабря 2024 года № 374 "Об установлении квоты рабочих мест в Алматинской области на 2024 год" следующие изменения:
приложения 1, 2 и 3 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложениям 1 , 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы " "________ №____қаулысына 1- қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының тізімдік саны
Мекеме саны
Мекеме атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (%)
Белгіленген квота
(адам)
66
Облыс бойынша

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области от " "__________ 2025 года №______
Список предприятий для трудоустройства лиц с инвалидностью
Количество организации
Наименование
организации
Списочная численность работников (чел.)
Размер квоты (% )
Установленная квота (чел)
66
По области