Шалқар ауданының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 шілдедегі № 466 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысына және Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 131 "Шалқар ауданының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақылар тағайындау тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен "Шалқар аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеме және "Шалқар аудандық дін істері және қоғаммен байланыс жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің техникалық персоналын қоспағанда, қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына отыз пайыздан аспайтын мөлшерде ынталандыру үстемақылар белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев

Об установлении размера стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Шалкарского района
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 11 июля 2025 года № 466
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2025.
В соответствии со статьей 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Трудовым кодексом Республики Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" и постановлением акимата Шалкарского района от 27 июня 2025 года № 131 "Об утверждении порядка и условий для установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Шалкарского района", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств районного бюджета стимулирующую надбавку в размере не более тридцати процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Шалкарский районный молодежный центр" и коммунального государственного учреждения "Шалкарский районный центр по делам религии и связи с общественностью" государственного учреждения "Шалкарский районный отдел внутренней политики", за исключением технического персонала.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2025 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев