Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 405 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 061 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 227 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 791 082 мың теңге;
2) шығындар – 27 365 565,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 175 724 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 822 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 429 385,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 429 385,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 461 750 мың теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 260 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2025 года № 405
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 260 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 061 082 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 227 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 791 082 тысяч тенге;
2) затраты – 27 365 565,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 902 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175 724 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 429 385,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 429 385,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 461 750 тысяч тенге;