Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 321 "2025-2027 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 512 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 320 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 323 593 мың теңге:
салықтық түсімдер – 175 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 712 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 564 мың теңге;
трансферттер түсімі – 125 657 мың теңге;
2) шығындар – 348 124,4 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 531,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 531,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 531,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 321 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2025-2027 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2025 года № 512
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Эмба на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 321 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Эмба на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 323 593 тысяч тенге:
налоговые поступления – 175 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 712 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 564 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 657 тысяч тенге;
2) затраты – 348 124,4 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 531,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 531,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 531,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.