Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 325 "2025-2027 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қарашадағы № 460 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 325 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 258 164 мың теңге:
салықтық түсімдер – 71 668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 941 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 591 мың теңге;
трансферттер түсімі – 183 964 мың теңге;
2) шығындар – 275 956,4 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 792,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 792,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 792,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
5 қарашадағы № 460 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 325
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 325 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2025 года № 460
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 325 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Батпаккольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 258 164 тысяч тенге:
налоговые поступления – 71 668 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 941 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 591 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183 964 тысяч тенге;
2) затраты – 275 956,4 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 792,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 792,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 792,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Ермагамбетов К.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 5 ноября 2025 года
№ 460
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 30 декабря 2024
года № 325
Бюджет Батпаккольского сельского округа на 2025 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование