Мұғалжар ауданы бойынша 2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 449 қаулысы
Қазақстан Республикасының әлеуметтік кодексінің 142 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 - бабына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мұғалжар ауданы бойынша 2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақтөбе облысы бойынша филиалына ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне енгізсін;
2) осы қаулыны Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғанынан кейін орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. "Мұғалжар ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 қазандағы № 336 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ермағанбетов
Мұғалжар ауданы
әкімдігінің 2025 жылғы
"25" желтоқсандағы № 449
қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері
Мекемелердің түрлері
Қызмет түрі
Күніне 1 қызмет алушының тарифі (теңге)
1
"Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар аудандық әлеуметтік жәрдем орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Үйде қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Мугалжарскому района на 2026 год
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 декабря 2025 года № 449
В соответсвии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Мугалжарскому району на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления внести копию в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Актюбинской области на официальное опубликование и Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего постановления после официального опубликования на интернет-ресурсе акимата Мугалжарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 13 октября 2025 года № 336 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Мугалжарскому району".
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким Мугалжарского района Д. Ермаганбетов
Приложение к постановлению
акимата Мугалжарского района
от 2025 года "25" декабря
№ "449"
Тарифы на оказание специальных социальных услуг по Мугалжарскому району на 2026 год
Наименование организации
Вид услуг
Тариф за 1 получателя услуг в сутки (тенге)
1
Коммунальное государственное учреждение "Мугалжарский районный центр социальной помощи" Государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ"
Обслуживания на дому