Қандыағаш қаласының атауы жоқ құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 388 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қазандағы № 453 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 5-1) – тармағына және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 31 шілдедегі № 1 қорытындысы негізінде Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қандыағаш қаласындағы атауы жоқ көшелерге Ұлы Отан соғысының ардагерлері Өтеш Жалмағамбетовтың, Нұрғали Тастанбаевтың және Арыстан Мұқамбетқазиннің есімдері берілсін.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Ақтөбе облысының Мұғалжар ауданы әкімінің осы сала бойынша жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ермағанбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов

О присвоении наименований безымянным улицам и паркам города Кандыагаш
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 октября 2025 года № 388 и решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2025 года № 453
В соответствии со пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 31 июля 2025 года № 1 Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам в городе Кандыагаш Мугалжарского района Актюбинской области имена ветеранов Великой Отечественной войны Өтеш Жалмағамбетов, Нұрғали Тастанбаев и Арыстан Мұқамбетқазин.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района Актюбинской области.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ермағанбетов
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермағамбетов