Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 281 "2025-2027 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 шілдедегі № 354 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 281 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
"1) кірістер – 290 885,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 100,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 211 965,0 мың теңге;
2) шығындар – 299 216,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 июля 2025 года № 354
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 281 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кобдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
"1) доходы – 290 885,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 820,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 100,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 211 965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 299 216,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 331,1 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 15 шілдедегі № 354
шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының

6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 331,1 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного
маслихата от 15 июля 2025 года
№ 354
Приложение 1 к решению
Кобдинского районного