Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 шілдедегі № 353 шешімі
Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 289 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын"
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 137 185 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 130 468 мың теңге;
2) шығындар – 140 404 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитін) – 0 теңге:
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профицитін) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 289 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 июля 2025 года № 353
РЕШИЛ:
Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 289 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
"пункт 1 изложить в новой редакции"
1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 185 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 717 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 130 468 тысяч тенге;
2) затраты – 140 404 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;