Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 шілдедегі № 351 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің:
1) Қобда аудандық мәслихатының "Қобда ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 7 қазандағы № 228 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30257 болып тіркелген);
2) Қобда аудандық мәслихатының "2022 жылғы 7 қазандағы № 228 "Қобда ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 24 қарашадағы № 236 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30918 болып тіркелген) ;
3) Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қазандағы № 84 "Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 228 "Қобда ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев

О признании утратившими силу некоторых решений Кобдинского районного маслихата
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 июля 2025 года № 351
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кобдинскому району" от 7 октября 2022 года № 228 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30257);
2) решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Кобдинскому району" от 24 ноября 2022 года № 236 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30918);
3) решение Кобдинского районного маслихата от 30 октября 2023 года № 84 "О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 7 октября 2022 года № 228 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кобдинскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев