Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 267 "2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 372 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 267 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округі бюджеті атқарылуға қабылдансын, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет 1 қосымшасына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 100213,4 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 36979,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2358 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 60876,4 мың теңге;
2) шығындар - 117563,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -17350,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) - 17350,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17350,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
30 қыркүйектегі № 372
шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 267
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 267 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 30 сентября 2025 года № 372
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 267 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 100213,4 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 36979,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2358,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 60876,4 тысяч тенге;
2) затраты - 117563,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -17350,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - 17350,0 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 17350,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 30 сентября
2025 года № 372
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 267
Бюджет Желтауского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы