Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 370 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 328581,9 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101421,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -761,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 226398,9 мың теңге;
2) шығындар – 347722,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -19140,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 19140,3 мың теңге;
оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 19140,3 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
30 қыркүйектегі № 370
шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 265
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 265 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 30 сентября 2025 года № 370
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 265 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 328581,9 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 101421,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 761,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226398,9 тысяч тенге;
2) затраты – 347722,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19140,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 140,3 тысяч тенге:
в том числе: используемые остатки бюджетных средств 19140,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 30 сентября
2025 года № 370
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 265
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы