Қарғалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 мамырдағы № 308 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
2 мамырдағы № 308 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 239 "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
2) Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 31 "Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 239 "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
3) Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 102 "Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 239 "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4) Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 144 "Қарғалы ауданы бойынша 2024-2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
5) Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 120 "Қарғалы ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Каргалинского районного маслихата
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 2 мая 2025 года № 308
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каргалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению:
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 2 мая 2025 года
№ 308
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Каргалинского районного маслихата
1) Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каргалинского районного маслихата" от 16 января 2023 года № 239;
2) решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области "О внесениий изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 16 января 2023 года № 239 ""Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каргалинского районного маслихата" от 25 мая 2023 года № 31;
3) решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области "О внесениий изменений в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каргалинского районного маслихата" от 16 января 2023 года № 239;
4) решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Каргалинскому району на 2024-2025 годы" от 20 марта 2024 года № 144;
5) решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Каргалинского района" от 31 марта 2022 года № 120.