Аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 172 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарғалы аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 5 сентября 2025 года № 172
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Каргалинского района ПОСТАВНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения.
2. Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:

1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі нұсқасын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақтөбе облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін қамтамасыз етсін;

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления обеспечить его версию в электронном виде на казахском и русском языках для официального опубликования в филиале республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Актюбинской области и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Унербаев
Қарғалы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 172 қаулысына қосымша
Аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Р/с №
Автомобиль жолдарының индекксі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырымы (километр)
1
KD-KA-51
Қарабұтақ-Бадамша

2) после официального опубликования обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каргалинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Унербаев
Приложение к постановлению
акимата Каргалинского района
от "05" сентября 2025 года
№ 172
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-KA-51
Карабутак-Бадамша