Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 196 "2025-2027 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 276 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 196 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 32 846,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 224,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26 612 мың теңге;
2) шығындар – 36798,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 951,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 951,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 951,9 мың теңге.".
4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4. 2025 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 500 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 196 "Об утверждении бюджета Таупского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 276
В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. 1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 196 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тауипского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
"1) доходы – 32 846,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6224,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 612 тысячи тенге;
2) затраты – 36 798,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 951,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 951,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 951,9 тысяча тенге.".
"4-1. Учесть в бюджете Тауипского сельского округа на 2025 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
500 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".