Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 191 "2025-2027 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 256 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 191 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 223 410,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 422,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146 620 мың теңге;
2) шығындар – 238 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 762,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 762,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 191 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 сентября 2025 года № 256
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 191 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 410,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 422,9 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 146 620 тысяч тенге;
2) затраты – 238 173 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 762,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 762,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;