Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 13 тамыздағы № 92 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 31 шілдедегі № 2 қорытындысына сәйкес, Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі Кенжалы ауылындағы атауы жоқ көшеге "Ақтоғай" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі А. Ергалиев

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13 августа 2025 года № 92
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 31 июля 2025 года № 2, аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Ақтоғай" безымянной улице села Кенжалы Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского сельского округа А. Ергалиев