"2025-2027 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 238 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 296 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 238 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –67 030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8509 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 521 мың теңге;
2) шығындар – 71 285,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 255,9" мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 255,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 238
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2025 года № 296
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2027-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 238 следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 67 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 509 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 521 тыс.тенге;
2) затраты – 71 285,9 тысяч тенге ,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 255,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге
используемые остатки бюджетных средств – 4 255,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.