"2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 235 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 ақпандағы № 246 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 235 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 197 535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 74 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 116 835 мың теңге;
2) шығындар – 220 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22964 мың теңге , оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22964 мың теңге .".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
13 ақпандағы № 246 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 235
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 235
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2025 года № 246. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 235 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 74 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 835 тысяч тенге;
2) затраты – 220 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 964 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 964 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 964,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 13 февраля 2025
года № 246
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 235
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ