Байғанин ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 219 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Байғанин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Байғанин ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер бекітілсін.
2. "Байғанин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Купенов
Байғанин ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 219 қаулысымен бекітілген
Байғанин ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер
Қызмет түрлері
Күніне бір қызмет алушыға арналған тариф, теңге
1.
Үйде қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Байганинскому району
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 12 сентября 2025 года № 219
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан-Министра труда и социальной защиты населения от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (в ред. нормативных правовых актов Республики Казахстан) зарегистрировано в Реестре государственной регистрации актов № 32987), акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Байганинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Байганинского района" обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данную отрасль.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Купенов
Утверждено постановлением
акимата Байганинского района
от "12" сентября 2025 года
№ 219
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг в Байганинском районе
Виды услуг
Тариф на одного получателя услуг в сутки, тенге
1.
Обслуживание на дому