Байғанин ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 2 шешімі
Байғанин ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы әкімінің "Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
№ 199, № 203, № 212 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
1) "№ 199 сайлау учаскесі
Жарлы ауылы, Ардагерлер көшесі, № 7, Жарлы ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Жарлы, Жыңғылдытоғай ауылдары, № 174 разъезд және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.";
2) "№ 203 сайлау учаскесі
Ебейті ауылы, Жағалау көшесі, № 2, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қопа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Ебейті, Көптоғай ауылдары және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.";
3) "№ 212 сайлау учаскесі
Бұлақтыкөл ауылы, Соркөл көшесі, № 3А, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақтыкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Бұлақтыкөл ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байғанин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі А. Купенов
КЕЛІСІЛДІ:
Байғанин аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Байганинского района от 27 января 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Байганинского района"
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 26 декабря 2025 года № 2
Аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байганинского района "Об образовании избирательных участков на территории Байганинского района" от 27 января 2014 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775) следующее изменение:
избирательные участки № 199, № 203, № 212 изложить в новой редакции:
1) "Избирательный участок № 199
село Жарлы, улица Ардагерлер, № 7, здание Жарлинского сельского клуба.
Границы избирательного участка: села Жарлы, Жыңғылдытоғай, разъезд № 174 и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.";
2) "Избирательный участок № 203
село Ебейты, улица Жағалау, № 2, здание коммунального государственного учреждения "Копинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: села Ебейты, Көптоғай и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.";
3) "Избирательный участок № 212
село Булактыкол, улица Соркөл, № 3А, здание коммунального государственного учреждения "Булактыкольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Булактыкол и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Байганинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Купенов
СОГЛАСОВАНО:
Байганинская районная
территориальная избирательная комиссия