Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 130 "Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 қарашадағы № 309 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 130 "Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6092 тіркелген) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 18 шілдедегі Салық Кодексінің 600 бабының 6 тармағына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м. а. С. Муканов
Алға ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 20 қараша
№ 309 қаулысына қосымша
Алға ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 8 сәуірдегі
№ 130 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
№ р/н
Округтің атауы
Елді мекен
Аймаққа бөлу коэффициенті
1.
Алға қаласы
Алға қаласы
2,1
Подхоз тұрғын үй алабы
1,5
2.
Ақай ауылдық округі
Ақай ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 130 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 309
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 130 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6092) следующие изменения:
преамбулу постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 600 Налогового Кодекса Республики Казахстан от 18 июля 2025 года, акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алгинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
И. о. акима района С. Муканов
Приложение к постановлению
акимата Алгинского района
от 20 ноября 2025 года № 309
Приложение к постановлению
акимата Алгинского района
от 8 апреля 2019 года № 130
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Алгинскому району
№ п/п
Наименование округа
Населенный пункт
Коэффициенты зонирования
1.
Город Алга
город Алга
2,1
жилой массив Подхоз
1,5
2.
Акайский сельский округ
село Акай